Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Atak Rosji na Ukrainę. Aktywowano lotnictwo polskie i sojusznicze

W sobotę rano Dowództwo Operacyjne przekazało, że obserwowana jest aktywność samolotów Federacji Rosyjskiej. W związku z tym w południowo-wschodniej części kraju możliwy jest podwyższony poziom hałasu w związku z działaniem lotnictwa polskiego i sojuszniczego.

Jak poinformowało w sobotę rano Dowództwo Operacyjne obserwowana jest wzmożona aktywność lotnictwa dalekiego zasięgu Federacji Rosyjskiej, która związana jest z zamiarem wykonania uderzeń na terytorium Ukrainy.

– Wszystkie niezbędne procedury mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa polskiej przestrzeni powietrznej zostały uruchomione – Informuje Dowództwo Operacyjne.

Aktywowano polskie i sojusznicze lotnictwo, co może wiązać się z występowaniem podwyższonego poziomu hałasu, zwłaszcza w południowo-wschodnim obszarze kraju.

30 komentarzy

 1. Koło 6 polatał sobie jeden taki, porobił kółeczka Lublin- Rzeszów i poleciał w diabły tam skąd nadleciał. Widać zagrożenie minęło xd

 2. Kosiniak rozbroi armię lepiej niż Siemoniak poprzednim razem…!!

 3. Oj redakcja redakcja gdyby rakieta spadła w Lublinie to wasi redaktorzy pierwsi narobili by w pory i wjali czym dalej każdy W waszym napisanie tego czy innego materiału ma niby zatrzymać rakietę która zawsze może wlecieć na teren oscienego państwa to nic nowego takie są reguły wojny gdy trwa wojna tuż za granicą i żaden nawet huczny artykuł tego nie zmieni

  • Co to znaczy „wjali”? Pana kolejny komentarz nie zmieni tego, że będziemy o tym pisać :). Nawet jak Pan po 10 razy zmieni swojego nicka ;).
   Ciągle Pan ma jakieś problemy z naszymi tekstami. Może warto je omijać.

 4. Zatruł powietrze i wylądował

 5. Wiecie co śmieszą mnie już wasze teksty typu poderwano F16 bo rusek loi Ukrainę on ich cały czas loi dzień w dzień a robicie aferę wtedy gdy na Białorusi staruje MIG 31 oraz TU 95 toż to standardowy schemat wojenki Putina

 6. Jan z egzekutywy KC I-szy sekretarz

  Na szczęście mamy premiera który jest zaprzyjaźniony z Putinem. Podpisał umowę z FSB o tym że będzie informował stronę Rosyjską gdyby NATO planowało sypać piach w tryby machiny Rosyjskiej. Możemy spać spokojnie.

 7. Gdzie ten atak ruskich? Czytam i nie mogę nigdzie znaleźć ,tytuł mrożący krew w żylakach nijak się ma do tekstu. Takich wypocin jest pełno w necie.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112