690 680 960

Atak na posłankę. Mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego

Opolscy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który miał zaatakować posłankę Martę Wcisło na targowisku w Opolu Lubelskim. 55-latek odpowie za naruszenie nietykalności funkcjonariusza publicznego.

W poniedziałek dyżurny opolskiej jednostki otrzymał zgłoszenie dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego. Do zdarzenia doszło na targowisku w Opolu Lubelskim w trakcie rozdawania ulotek wyborczych przez lubelską posłankę Martę Wcisło.

Z relacji posłanki wynika, że nieznany mężczyzna podszedł do niej, rzucił się na nią z rękami i zaczął ją szarpać oraz grozić. Co więcej mężczyzna miał również powiedzieć, że takich jak posłanka Marta Wcisło powinno się wybić. Sprawa niezwłocznie została zgłoszona na policję.

– Ustalenia opolskich funkcjonariuszy doprowadziły dziś do zatrzymania sprawcy. Okazał się nim 55-letni mieszkaniec miejscowości Radawczyk. Mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

Posłanka Marta Wcisło: „Zostałam zaatakowana na targu w Opolu Lubelskim”

50 komentarzy

 1. Posłanka Wcisło (nasza złota Julia Wołodymyriwna Tymoszenko) dla lansu to nawet może zostać zgwałcona oczywiście werbalnie.

 2. Niech przyjedzie do Łęcznej też mamy targ.

 3. Powiadali na tym targu aby nie ruszać łajna bo woni i wszelkie robactwo się tam zlatuje a on nieroztropny chciał to robactwo przepędzić i teraz może mieć kłopoty. Miastowa baba na wiejskim targu to już jest wielki kłopot bo ona nie wie co to giez i inne zwierzęta a tylko takie panierki roznosi , których nawet w ustronnym miejscu trudno użyć.

 4. Nic mu nie zrobią Zbyszek powiedział że „swoich nie karzemy”

 5. Jak PiS wygra to ten gość zostanie prezesem targu

 6. Jak nie ma wyborów to nawet nie pamiętają nazwy ulicy, a tak to położenie z GPS wyrecytują gdzie tylko da się zrobić wokół własnej osoby hałas… nie ma nikogo kompetentnego na kogo można głosować. Dbanie o swoje kilka pokoleń do przodu każdy z nich już ma.

 7. pani posel juz nie pokazuje sie na targu czyzby prawda do niej dotarła facet jej powiedział tylko prawdę w bogdance tez sie boi pokazać prosiłem ja kiedys o pomoc w walce z mafia sędziowska jak sie dowiedziała ze chodzi o zwolenniczkę PO zablokowała nawet tel zebym jej nie przeszkadzal paszol won

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas