Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Posłanka Marta Wcisło: „Zostałam zaatakowana na targu w Opolu Lubelskim”

Dzisiaj po południu posłanka Marta Wcisło poinformowała, że doszło do ataku na nią na targowisku w Opolu Lubelskim. Nieznany mężczyzna miał ją szarpać, grozić i wyzywać.

O zdarzeniu posłanka poinformowała na swoim profilu na Facebooku. Miało do niego dojść dzisiaj na terenie targowiska miejskiego w Opolu Lubelskim.

– Zostałam zaatakowana na targu w Opolu Lubelskim. Nieznany mężczyzna zaczął mnie szarpać, grozić i wyzywać. Doznałam obrażeń, ale nie dam się zastraszyć! – poinformowała posłanka Marta Wcisło w mediach społecznościowych.

Z jej relacji wynika, że nieznany mężczyzna podszedł do posłanki, rzucił się na nią z rękami i zaczął ją szarpać oraz grozić. Co więcej mężczyzna miał również powiedzieć, że takich jak posłanka Marta Wcisło powinno się wybić. Sprawa została zgłoszona na policję, czynności w tej sprawie prowadzą opolscy mundurowi.

– Ale zobaczcie do czego prowadzi szczucie i agresja, jak tak można? – pyta posłanka Wcisło.

Na nagraniu opublikowanych przez posłankę na Facebooku widać mężczyznę, który miał być już odciągnięty od posłanki po całym zajściu. Nagrania samego ataku na nią obecnie nie ma.

122 komentarze

  1. Z tym warkoczem wygląda mi na dziewicę

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo