Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Artur Soboń apeluje do posłów Koalicji Obywatelskiej: „Zostańcie wolontariuszami w szpitalach. Odwagi!”

Na działania posłów Koalicji Obywatelskiej, Dariusza Jońskiego i Michała Szczerby zareagował Artur Soboń z PiS. Poseł zaapelował, aby obaj posłowie wzięli przykład z Jadwigi Emilewicz i zostali wolontariuszami w szpitalach.

Na ostatnie wystąpienia i działania posłów opozycji Dariusza Jońskiego i Michała Szczerby zareagował poseł PiS Artur Soboń ze Świdnika.

– Zamiast latać i robić awantury polityczne weźcie przykład z Jadwigi Emilewicz i zostańcie wolontariuszami w szpitalach. Może przynamniej na czas pandemii spróbujcie potraktować politykę jako troskę o dobro wspólne i zrobić coś dla innych. Odwagi! – napisał na Twitterze Artur Soboń.

Poseł PiS odniósł się do działań posłów Koalicji Obywatelskiej związanych z kontrolami prowadzonymi przez obu polityków w szpitalach rezerwowych w całym kraju. Posłowie KO zarzucali ministrowi zdrowia nieprzygotowanie do trzeciej fali epidemii w kraju, najpierw krytykując powstanie szpitali rezerwowych, a później zarzucając brak w nich łóżek.

Do zachowania opozycji odniósł się również dzisiaj premier Mateusz Morawiecki apelując, aby nie zaogniała sytuacji w dobie walki z epidemią.

– Dość z politycznymi przepychankami. Apeluję do opozycji, jeżeli nie potraficie działać solidarnie razem z rządem, przynajmniej nie zaostrzajcie, nie zaogniajcie sytuacji. Dzisiaj powinna obowiązywać zasada – wszystkie ręce na pokład – mówił premier podczas wspólnego briefingu z ministrem zdrowia.

(fot. Artur Soboń)

63 komentarze

 1. Tylko popaprańcom pisanie komentarzy pozostało przegrali wybory i są pośmiewiskiem społecznym.

  • Pośmiewiskiem jest cała Wiejska. Nieudolność sitwy rządzących wcale nie ustępuje nieudolności papierowej opozycji.

 2. Świdnik przeprasza za Sobotnia ?

 3. Tych dwoch to taka polska wersja ” Głupi i głupszy”.

 4. Panie Soboń, kiedy zrobisz porządek z kopalniami?
  Weź przykład z autorytetu jakim była Margaret Thatcher i pozamykaj te nierentowne kopalnie.

  • Nie zapominaj, że PIS tworzy własne elyty i ałtorytety. A Thatcherowej mogą co najwyżej pomnik wypolerować.

 5. Myśliciel czy tam Myśliwy...

  Nic dodać, nic ująć. Więcej nie napiszę, bo jeszcze poda mnie do sądu za mówienie prawdy… tak jak było z długopisem. Towarzysze kradnijcie dalej, naród was popiera !!

 6. KOczkodany mocni tylko w gębie

  • Radzimy sobie całkiem dobrze leniwy prawaczku. Biznesy się kręcą, pożyczki bezzwrotne z tarczy wzięte już drugi raz.
   A ty siedź w swojej lepiance i módl się dalej do Jarka.

 7. Niektórych posłów z PO na czele z Budką powinno się w każdym mieście powiatowym na rynku wychłostać. Wspólczuję tym ,co ich wybierali- następnym razem nie idźcie na wybory zostańcie w domach.

  • Faktycznie, jakby inni wybrani byli lepsi. Jedna tandeta, każdy mysli tylko o korycie.

 8. Redakcjo, to jest news, którym pragnęliście obdarzyc swoich czytelników? Na prawdę? Idąc tym tropem niedlugo będziecie komentować, co kto i komu odpisał na Tweeterze… Nie idźcie tą droga, dzieje się tyle ważnych i ciekawych spraw. Po co promować odzywki jakiegoś polityka?

 9. Była POrażka teraz jest KOmpromitacja.

 10. Sobuś sam powinien dać przykład zamiast pyskować.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo