690 680 960

To alkohol miał być przyczyną tragicznego w skutkach wypadku na al. Witosa w Lublinie

Po pijanemu, bez jakichkolwiek dokumentów i do tego z nadmierną prędkością podróżowało czterech młodych mężczyzn, którzy brali udział w wypadku na al. Witosa. Dwóch z nich nadal przebywa w szpitalu.

Policjanci badający przyczyny i okoliczności wypadku, jaki miał miejsce w sobotę o godzinie 1:44 na al. Witosa w Lublinie, ustalili dane mężczyzn, którzy podróżowali renaultem. Dwaj z nich, którzy zginęli na miejscu, to 20-latek z powiatu świdnickiego i 24-latek z powiatu krasnostawskiego. Z kolei do szpitali trafili 20 i 26-latek z powiatu świdnickiego.

Stan 26-latka od początku określany był jako krytyczny. Doznał on wielu złamań jak też licznych poważnych obrażeń. Jak nas nieoficjalnie poinformowano, mężczyzna nie odzyskał przytomności. Policja w chwili obecnej nie posiada jeszcze informacji na temat dokładnego stanu zdrowia 26-latka. – Ani do nas, ani też do dyżurnego lubelskiej drogówki nie dotarła jeszcze oficjalna informacja na temat śmierci mężczyzny – wyjaśniała nam kom. Renata Laszczka – Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Wiadomo już również, że podróżujące pojazdem osoby znajdowały się pod znacznym wpływem alkoholu. Szczegółowa jego zawartość w organizmach będzie znana po przeprowadzeniu badań krwi, która została pobrana od uczestników wypadku. Trwa też ustalanie, który z mężczyzn kierował autem. Najwięcej szczęścia miał 20-latek, który jest przytomny i został już wstępnie przesłuchany przez policjantów. Jednak twierdzi, że nie pamięta samego przebiegu zdarzenia.

2016-06-05 11:34:29
(fot. nadesłane, Emilian)

73 komentarze

 1. nie zyją juz cztery i pokoj ich duszom a tym filozofom co niby tacy idealni sa od małolata i kadza zmarłym krzyzyk na droge!!!!!!!!!

  • Przeżyło dwóch. Jeden jest w stanie dobrym,przytomny, drugi w śpiączce. Skąd wy takie głupoty bierzecie i wypisujecie tutaj?

 2. Gdyby ci głupcy wjechali w któregoś ze szlachetnych obrońców, wówczas przestali by być takimi miłosiernymi obrońcami

 3. jak to? przecież ten czwarty jest przytomny

 4. Niektóre komentarze poniżej poziomu….wina kierowcy….a reszta nie widziała z kim do samochodu siada…że kierowca pijany…..jesteście śmieszni …Wina jest po obu stronach,po kierowcy że wsiadła za kółko i po pasażerów że nie mieli oleju w głowie i z nim wsiedli..A wiedzieli, że jest pijany bo razem ten alkohol pili !!!!

 5. Szkoda młodych ludzi, ale postąpili wybitnie nieodpowiedzialnie, że wsiedli z pijanym kierowcą do samochodu. Na szczęście nikogo więcej nie zabili.

 6. dwóch z nich przeżyło i żyje dalej ludzie nie snujcie głupich plotek poczekajcie na wyjaśnienia a nie bawicie się w prokuratora .Brak słów i współczucia dla rodzin.

 7. oni wszyscy byli pijani….. niech odpoczywają w pokoju….

Kursy walut

 • USD 4.5066zł -0.22%
 • GBP 5.4151zł 0.02%
 • EUR 4.6684zł -0.28%
 • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej