Al. Witosa: Zderzenie lexusa z toyotą przed przejściem dla pieszych

Kierowcy jadący al. Witosa w Lublinie napotkają utrudnienia w ruchu. To po zderzeniu dwóch aut w rejonie PTHW. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem na al. Witosa w Lublinie. W rejonie przejścia dla pieszych na wysokości ulicy Rolna Osada zderzyły się dwa samochody osobowe: lexus i toyota. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, oba pojazdy jechały w kierunku centrum. Przed przejściem dla pieszych w zatrzymującą się toyotę uderzył lexus. Było to klasyczne najechanie na tył.

W zderzeniu pojazdów poszkodowana została jedna osoba. Była to kierująca toyotą kobieta. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

41

42

(fot. lublin112)
2017-05-18 12:10:30

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Dawno powinni tam zbudować wiadukt, albo przejście podziemne dla pieszych! Wiem,wiem… kierowcy powinni tam uważać, bo ostrzeżenia i ograniczenie prędkości, ale jak ludzie na tych pasach ginęli, tak ginąć będą, jak się samochody tłukły, tak tłuc się będą

 2. rysiek z lublina

  Kupie lexusa,ktoś,cos

 3. Postawić fotoradar ustawić na 51 i czesać baranów jak znaków nie widzą.

 4. Aaron Fleischman

  Tak, tutaj to „klasyczne najechanie na tył”. Cóż, bywa, każdemu może się zdarzyć i nie ma o co robić szumu. Kierowca lexusa nie był w wieku 60+. Niagary hejtu więc nie będzie.

 5. To już wiadomo na naprawę jakich samochodów idą te podwyższone składki. To może jaki podatek drogowy od leksusu? Leksusem wdzwoni to płaci dychę, a ja w niego, to stówę i gdzie tu sprawiedliwość? Na ringu bokserskim, zawodników przynajmniej ważą.

 6. Właśnie odebrałem telefon od firmy poszukującej poszkodowanych w wypadkach. Teraz już komputer wyszukuje potencjalnych rozmówców i prosi o naciśnięcie cyferki w celu połączenia z konsultantem. To już nachalne wyszukiwanie klientów.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8144zł -0.17%
  • GBP 5.2411zł 0.03%
  • EUR 4.533zł -0.18%
  • CHF 4.1222zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja