Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wspaniałe pojazdy i stroje z epoki. W piątek rusza Lubelski Rajd Pojazdów Zabytkowych

Już w najbliższy weekend Automobilklub Lubelski organizuje Rajd Pojazdów Zabytkowych. Nie zabraknie atrakcji dla wszystkich miłośników wiekowych pojazdów.

XXXI Lubelski Rajd Pojazdów Zabytkowych rozpocznie się w najbliższy piątek na terenie Stadionu Arena Lublin przy ul. Stadionowej. O godzinie 18 podziwiać będzie tam można zabytkowe samochody czy też damy w epokowych strojach. Następnie uczestnicy przeniosą się do Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy znajdującego się przy ul. Grygowej, gdzie będzie można przyglądać się rywalizacji załóg podczas prób sportowych.

Następnego dnia, czyli w sobotę 20 maja, rajd będzie miał charakter turystyczno – krajoznawczy. Start przewidziany jest o godzinie 10 na parkingu przy Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie następnie uczestnicy przejadą do Zawieprzyc, gdzie odbywać się będzie X Historyczna Majówka. Finałową atrakcją będzie Konkurs Elegancji, który zorganizowano w przepięknej scenerii Parku Pałacowego Zamoyskich w Kozłówce w ramach Nocy Muzeów.

W imieniu organizatorów zapraszamy do śledzenia poczynań uczestników podczas przejazdu, jak też w miejscach, gdzie zaplanowano poszczególne atrakcje. Lubelski Rajd Pojazdów Zabytkowych objęty jest patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego i Prezydenta Miasta Lublin zaś patronem medialnym wydarzenia jest portal lublin112.pl

40

(fot. lublin112, nadesłane)
2017-05-18 12:27:33

2 komentarze

  1. Juz sie wybieram i jade.

  2. Kobiety są przepiękne w tych samochodach aż chce się być w tym miejscu.