Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Solidarności: Motocyklista ściął znak i przewrócił się na pasie zieleni

W czwartek około godziny 14 na al. Solidarności doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 14 na wysokości stacji paliw BP, przed skrzyżowaniem z al. Kompozytorów Polskich. Motocyklista poruszający się al. Solidarności w kierunku Warszawy, w pewnym momencie zjechał na skrajny lewy pas ruchu, po czym stracił panowanie nad motocyklem, wjechał na pas zieleni, ściął znak i przewrócił się.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego mężczyznę do szpitala.

Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, prawdopodobnie prawidłowo jadącemu motocykliście drogę zajechało auto osobowe, które oddaliło się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze lubelskiej policji ustalają wszystkie szczegóły wypadku. Są utrudnienia w ruchu, jeden pas w kierunku Warszawy jest nieprzejezdny.

Informację o wypadku przesłał nam Czytelnik Marek – Dziękujemy!

Al. Solidarności: Motocyklista ściął znak i przewrócił się na pasie zieleni
(Fot. Czytelniczka Karolina)

2014-07-03 14:58:52
(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. ja przypuszczam że to mogły być koleiny. nie da sie normalnie bez stresu przejechać motocyklem tamtędy

    • Nie przesadzaj Karolu – ten kto ma dobrze opanowaną technikę jazdy wie z jaka szybkością można jechać na danej jezdni, a ten kto dopiero zaczyna przygodę z motocyklem, powinien na ten wszelki wypadek jechać o wiele ostrożniej, a nie zwalać winę na złą jezdnię, złośliwe drzewa, nie w tym miejscu stojące słupy, albo jak w tym przypadku kładący się pod koła znak.

  2. przeczytajcie materiał !!!! Kierowca samochodu osobowego zjechał na jego pas i motocyklista musiał uciekać by nie zostać potrącony!!!! A kierowca samochodu zbiegł … WAŁ I KAWAŁ S…………………………………. Patrzcie w lusterka

  3. Kierowcy samochodów często przez nieuwagę powodują takie sytuacje, nie będąc świadomym spowodowania wypadku odjeżdżają z miejsca i winnych brak …

Z kraju

Polityka i społeczeństwo