Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Agresywny pies atakuje i zagryza inne zwierzęta. Mieszkańcy obawiają się, że dojdzie do tragedii (zdjęcia)

Kilka psów zaatakował, dwa zagryzł. Mieszkańcy jednego z lubelskich osiedli obawiają się, że agresywny pies zacznie zagrażać ludziom. Sprawą zajmuje się też policja.

31 komentarzy

 1. Adres tego osa to Sławinkowska [***]

 2. nikt z sąsiadów nie jest myśliwym ani nie ma broni sportowej? serio?

  • Kto by w dzisiejszych czasach próbował pomylić psiaka z lisem?

   • ja psa nie mam, ale jakby to bydle zaczeło sie rzucać na moje dziecko to byłaby ostatni czynnośc w zyciu tego kundla

 3. W Polsce psy wolno biegające w odległości większej niż 50 metrów od domu powinny być zastrzelone. Psy agresywne, które napadają na ludzi powinny być uśpione a nie przekazywane do schronisk.
  Watahy zdziczałych psów są groźne dla ludzi i zwierząt i niech żaden psiarz nie staje w ich obronie. Wypadki zagryzienia ludzi przez zdziczałe psy pamiętam z Libii.
  Natomiast zakazy posiadania psów ras uznanych za niebezpieczne uważam za niepotrzebne, bo nikomu zdrowia, ani życia to nie uratuje tylko zwiększy opresyjność niby polskiego państwa. Na Cyprze nie widać psów bez właściciela. Wszystkie psy na spacerze są na smyczy i każdy właściciel sprząta psie odchody.

  • i taki był wcześniej przepis…myśliwy miał OBOWIĄZEK zastrzelić takiego psa…
   a co do schronisk masz racje…znajomi wzięli ze schroniska kundla…a ten kundel zaczął się po tygodniu rzucać…to na dziadka…to na ciocię, która przyszła w odwiedziny…okazało się ZAPOMNIELI powiedzieć, ze pies jest agresywny…

 4. Ludzie ktorzy maja psa to brudasy

  • zgadzam sie…ja w takim domu gdzie jest pies to brzydzę się usiąść na kanapie…wolę na krześle, bo tam sierściuch nie wchodzi…a w domu śmierdzi jak z psiej budy

 5. Niektórym na niczym i nikim nie zależy i niszczą życie innym – właśnie przez takie bezczelne lekceważenie problemu! – PIES POWINIEN ZOSTAĆ UŚPIONY- na co czekamy? Aż pogryzie małe dziecko bo pomyli je z yorkiem? Tragedia właścicieli tych psów. Widok jamnika po takich przejściach – makabra! Koniec przyzwolenia na posiadanie psów bez ponoszenia osobistej odpowiedzialności!!! Właściciel agresywnego psa powinien pójść siedzieć!

 6. Czy wiadomo czy sprawa jest rozwiązana? Złapano agresywne zwierzę?

 7. A nie można go po prostu zutylizować razem z włascicielami??

 8. Skoro właściciel jest tępy i policja nie daje rady to zgłosić do odpowiednich służb i zabiorą na uśpienie. Mam Yorka jakby zrobił to co z tymi poprzednimi już by na pewno gnił pod ziemią.

Dodaj komentarz