Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

60-latek zmarł od ciosu nożem. Usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym (zdjęcia)

60-latek, którego ciało znaleziono w rejonie jednego z bloków mieszkalnych w Puławach, zginął od ciosu nożem. Do sprawy zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym, grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy z poniedziałku na wtorek policjanci przyjęli zgłoszenie, że w centrum Puław w rejonie jednego z bloków mieszkalnych znajduje się ciało mężczyzny. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Pod nadzorem prokuratora, wykonane zostały oględziny miejsca znalezienia zwłok. Policjanci podjęli czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

Już kilkanaście godzin później kryminalni zatrzymali 20 i 29-latka, mieszkańców Puław. Mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Jak wykazała sekcja zwłok, 60-latek zginął od ciosu nożem.

Wczoraj sąd zadecydował, że 29-latek trafi do aresztu, zaś młodszy z mężczyzn zostanie objęty dozorem policyjnym i musi wpłacić poręczenie majątkowe. Zgodnie z kodeksem karnym za pobicie skutkujące śmiercią grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

60-latek zmarł od ciosu nożem. Usłyszeli zarzuty pobicia ze skutkiem śmiertelnym (zdjęcia)

(fot. Policja Puławy)

17 komentarzy

  1. Pobicie nożem ze skutkiem śmiertelnym. Nadzwyczajna kasta ma się nadal dobrze. WOLNE SĄDY !!!!!!

  2. Co trzeba zrobić aby takie zdarzenie zakwalifikowano jako zabójstwo?? Żenada, wstyd i porażka wymiaru sprawiedliwości. Zresztą nie od dziś wiadomo, że u nas prawo chroni przestępców.

  3. Pedały????????

Wiadomości z info112