26-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa

Bialscy policjanci zatrzymali 26-latka, który odpowie za usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna przyznał się do ugodzenia nożem 31-latka.

W miniony poniedziałek po godzinie 20 policjanci zostali wezwani przez załogę zespołu ratownictwa medycznego. Ratownicy udzielali pomocy rannemu 31-latkowi. Mężczyzna powiedział policjantom, że sam przewrócił się na nóż.

Bialscy kryminalni w wyniku podjętych intensywnych czynności procesowych i operacyjnych ustalili miejsce, gdzie doszło do zdarzenia, jego przebieg oraz osoby mogące brać w nim udział.

Mundurowi zatrzymali do wyjaśniania 26-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Policjanci w trakcie przeszukania ujawnili dodatkowo niewielką ilość amfetaminy.

26-latek przyznał się to ugodzenia nożem 31-latka. Mężczyzna wskazał również miejsce porzucenia narzędzia przestępstwa. Tłumaczył, że chciał jedynie przestraszyć mężczyznę, który przyszedł pod jego nieobecność w odwiedziny do jego dziewczyny.

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 26-latkowo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

2018-06-22 13:11:44
(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

9 komentarzy

  1. Jednego chwasta mniej na wolności.

  2. no to teraz 31-latek ma wolny dostęp do laseczki, a 26-latka będą zapinać w celi. Fair trade 🙂

    • Macie jakieś ukryte fantazje i ciche pragnienia z tymi aktami seksualnymi w zakładzie karnym. Cały czas o tym wspominacie bez świadomości z jakiego powodu i w jakich okolicznościach może dojść do tego typu zachowań.

  3. Sprawa do umorzenia,Sąd jest piękny.Polecam program państwo w tzw.państwie.

  4. No to teraz jego dziewczyna moze byc zazdrosna ze jej chłopak śpi z innymi pod celą a nawet urodziny z nimi obchodzi. Oby ona teraz nikogo nie dziabneła nożem . Ale w pupe to nie zdrada z tego co mówią prawilni po przyjęciu prawilniejszego do swojej bogdanki. Rakieta z wazeliną juz organizowana

  5. Za białe skarpetki do klapek powinien dostać podwójne dożywocie.

  6. Chyba sie rozpedziliscie z kara dozywocia za ten czyn…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!