240 nowych zakażeń koronawirusem w 8 województwach. Nie żyje 9 osób zakażonych SARS-CoV-2

W piątek po południu Ministerstwo Zdrowia w drugim dzisiaj komunikacie przekazało informacje o sytuacji wywołanej koronawirusem w Polsce. Nadal największa grupa zakażeń pochodzi z woj. śląskiego.

– Mamy 240 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem z województw: śląskiego (117), dolnośląskiego (52), łódzkiego (37), mazowieckiego (29), podlaskiego (2), małopolskiego (1), kujawsko-pomorskiego (1) i podkarpackiego (1) – czytamy w popołudniowym komunikacie Ministerstwa Zdrowia.

W popołudniowym komunikacie nie ma informacji o kolejnych dzisiaj zakażeniach koronawirusem na terenie województwa lubelskiego.

– Z przykrością informujemy o śmierci 9 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 83-K Głuchołazy, 78-M Bolesławiec, 92-K Wrocław, 50-K Bydgoszcz, 71-M Koszalin, 57-M, 81-M Warszawa, 92-K, 89-K Wolica. Większość osób miała choroby współistniejące – przekazał resort zdrowia.

Liczba ujawnionych do tej port zakażeń koronawirusem w Polsce: 20619/982 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). W ciągu doby w kraju wykonano ponad 22,3 tys. testów na obecność koronawirusa.

Sytuacja w woj. lubelskim

Sytuacja w Polsce

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

 1. Zobacz na youtube: Phil Konieczny – Koniec wirusa początek niewolnictwa – Oszustwo dziejów

  • Potem będzie wielkie zbawienie lub może wielkie cierpienie. Jak to w tych waszych monoteistycznych religiach. Najważniejsze że będzie zawarty dzieś w tym wątek strachy i cierpienia, w sam raz dla obłąkanych/opętanych..

 2. Daj spokój kto szuka informacji to już dawno wie że to szwindel ale popatrz ilu niewolników jest dosłownie trzymana za mordę chodząc w maskach i nawet im do głowy nie przyszło sprawdzić czy naprawdę muszą tylko robią to co im telewizja każe. Skala ciemnoty jest tak ogromna że aż żal by było tego nie wykorzystać na miejscu rządu. Zobaczysz jak ta ciemna masa zacznie umierać na płuca, ale pewnie im wmówią że to z powodu smogu.

 3. Mario mam nadzieję że nikt z twojej rodziny ani ty nie zarazicie się choć uważam że może wtedy przestalbys pisać te wierutne bzdury.

  • Według rządu mamy epidemie w pełni a ja ani nikt z moich znajomych i nie mówię o Polsce ale z Włoch czy Wielkiej Brytanii nawet nie zna nikogo chorego nie mówiąc nawet o tym żeby umarł. Jeżeli straszyli nas że ma w Polsce umrzeć prawie dwa miliony osób to się bałem ale skoro umarło około tysiąca i to nawet nie wiadomo do końca na co to znaczy że to ściema. Matematyka i statystyki nie kłamią. Obejrzyj film Phil Konieczny bo gość tam dokładnie wylicza wszystko na podstawie danych z krajów i z who. Wnioski wyciągniesz sama. Pozdrawiam.

 4. stały bywalec

  no ciekawa jesteś jak *** poco ty żyjesz jak nic nie wiesz współczuję tym co są z tobą a może nie umiesz czytać ze zrozumieniem ale mnie to nie obchodzi oglądaj telewizję obojętnie jaką bo one jakoś dziwnie na tej samej „fali” nadają w sprawie wirusa a maski noszą ci co mają brzydkie gęby

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu