690 680 960

13-latek miał marihuanę w opakowaniu po gumie do żucia

Zamojscy policjanci ujawnili u dwóch 13-latków marihuanę. Obaj odpowiedzialność poniosą przed Sądem ds. Rodziny i Nieletnich.

W piątek po południu kryminalni z Zamościa udali się do jednej ze szkół na terenie miasta, gdzie przeszukali 13-letniego chłopca. Jak się okazało nastolatek posiadał przy sobie marihuanę, z której można byłoby wykonać ponad trzy porcje narkotyku. Marihuana ukryta była w opakowaniu po gumie do żucia.

– 13-latek z Zamościa zapewniał, że narkotyki posiada jedynie po to, aby zaimponować kolegom. Jeszcze tego samego dnia kryminalni udali się do domu innego ucznia tej samej szkoły. Przeszukanie pomieszczeń zajmowanych przez 13-latka doprowadziło również do ujawnienia marihuany – informuje asp. Dorota Krukowska-Bubiło z zamojskiej Policji.

Policjanci w obecności opiekunów przesłuchali obu chłopców. Nastolatkowie po wykonanych czynnościach procesowych wrócili do domu i pozostali pod opieką rodziców.

Wkrótce obaj odpowiedzialność poniosą przed Sądem ds. Rodziny i Nieletnich. Funkcjonariusze ustalają również w jaki sposób nastolatkowie weszli w posiadanie środków odurzających.

2018-03-04 10:11:55
(fot. ilustr. pixabay.com)

33 komentarze

 1. Pytanie jak tą marihuanę nabyli. Może stary, któregoś z nich jest dilerem albo od czasu do czasu lubi sobie zapalić.

 2. Poziom większości komentarzy żenujący. Komentarze typu: Brawo złapali groźnych bandytów (komenatarz oczywiście
  ironiczny, niech się policja zajmie pedofilami, łapie prawdziwych bandytów a nie małolatów, marihuana nie szkodzi itp.Piszą tu albo jacyś dilerzy, chorzy psychicznie albo ćpuny, którym marihuana wypaliła mózgi. Oczywiście można się spierać na temat szkodliwości marihuany lub nie, jej legalizacji, kar za posiadanie narkotyków na własny uzytek, ale na BOGA nie mówimy nawet o 16, 17 latkach tylko o 13 letnich dzieciakach, toć to 6 lub 7 klasa podstawówki, czy używki w tym wieku powinny być dozwolone. Co jako rodzice by powiedzieli jedno z drugim gdyby wiedzieli, że ich 13 letnie dziecko pali papierosy lub pije piwo. Pomijam fakt, że posiadanie marihuany jest nielegalne, a za jej posiadanie grozi sankcja w postaci postępowania przed Sądem Rodzinnym i dla Nieletnich

  • Pytasz co rodzice by powiedzieli… taki gnojek potrafi mieć więcej do powiedzenia niż rodzice z nałożonym kagańcem głupich przepisów.. Wszystko co mogą to podwyższyć kieszonkowe i przymykać oczy, że z domu znikają im coraz to inne przedmioty, które wynosi im ich „pociecha”.

 3. Hahahah brawo wy spryciarze strażnicy Teksasu jej o niebo lepiej dzięki wam kasztany

 4. Mam 31 lat,jestem inżynierem po UP, dzieci nie mam, ale gdybym miał 13, 14 letniego syna to nie miałbym nic przeciwko gdyby podpalał papierosy, zapalił od czasu do czasu marihuanę czy wypił piwo bo sam to robiłem w jego wieku.

 5. Efekt stosowania niedozwolonych używek przez pokolenie urodzone w latach 70 i 80. Dzieciaki biorą przykład z rodziców. Jesli rodzice mogą to czemu my nie możemy?

 6. Ile to jest porcja ? Haha dla jednego będzie to 0,5 grama dla drugiego 1,0 G a dla trzeciego piątka solo a ty po ilu porcjach sie uśmiechniesz ?

 7. Jaka zarąbiście „dzielna” policja!!!! Nie ośmieszajcie si ę.

Kursy walut

 • USD 4.413zł -0.16%
 • GBP 5.3808zł 0.35%
 • EUR 4.7109zł 0.1%
 • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas