Mania Skakania to pierwszy Park Trampolin na Lubelszczyźnie. Półkolonie w Manii Skakania !

k7

Mania Skakania to wyjątkowe miejsce w Lublinie, w którym można spędzić aktywnie czas. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, skakać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

 

Jeśli chcesz się wyszaleć i spalić przy tym tysiące kalorii przyjdź do nas. W Parku dostępne są trampoliny poziome i skośne, baseny z gąbkami, zjazd tyrolski, boiska do koszykówki, siatkówki i zbijaka na trampolinach. Cała zabawa odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy oprócz tego że pilnują bezpieczeństwa na sali, mogą nauczyć różnych ewolucji na trampolinach. Zapewniają oni dużo atrakcji i zabawy.

Dla urozmaicenia czasu naszym pociechom możemy zaproponować mini Park Linowy wraz ze ścianką wspinaczkową, gdzie mogą sprawdzić swoje umiejętności i koordynację ruchową. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych klientach, mamy dla nich Salę Zabaw dla Maluchów. Miejsce to jest skierowane dla dzieci do lat sześciu. Wypełnione jest licznymi atrakcjami – zjeżdżalnia rolkowa, basen z kulkami, labirynt, bujane zwierzaki. Dziewczynki mogą pobawić się w domku z w pełni wyposażoną kuchnią, a chłopcy majsterkować w małym warsztacie samochodowym. Podczas całej zabawy rodzice mają chwilę dla siebie, mogą zrelaksować się w wygodnym leżaczku przy kubku dobrej, aromatycznej kawy.

W Centrum Aktywności oprócz wejść indywidualnych możemy zorganizować wejścia grupowe, imprezy firmowe, lekcje wf-u. W ofercie mamy też organizacje super skocznych urodzin.

W okresie wakacyjnym prowadzimy półkolonie dla dzieci w wieku 7-14 lat, pod okiem wykwalifikowanego personelu. Panuje tu niepowtarzalna, rodzinna atmosfera. Oprócz wyjątkowej i aktywnej zabawy, możemy też sprawdzić swoją wytrzymałość, wzmocnić nasze mięśnie oraz poprawić swoją koordynację ruchową.

Serdecznie zapraszamy do nas – Lublin, ul, Krochmalna 13i, 509-909-910

maniaskakania

artykuł reklamowy