Mania Skakania to pierwszy Park Trampolin na Lubelszczyźnie. Półkolonie w Manii Skakania !

Mania Skakania to wyjątkowe miejsce w Lublinie, w którym można spędzić aktywnie czas. Nie ma tu ograniczeń wiekowych, skakać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Jeśli chcesz się wyszaleć i spalić przy tym tysiące kalorii przyjdź do nas. W Parku dostępne są trampoliny poziome i skośne, baseny z gąbkami, zjazd tyrolski, boiska do koszykówki, siatkówki i zbijaka na trampolinach. Cała zabawa odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, którzy oprócz tego że pilnują bezpieczeństwa na sali, mogą nauczyć różnych ewolucji na trampolinach. Zapewniają oni dużo atrakcji i zabawy.

Dla urozmaicenia czasu naszym pociechom możemy zaproponować mini Park Linowy wraz ze ścianką wspinaczkową, gdzie mogą sprawdzić swoje umiejętności i koordynację ruchową. Nie zapomnieliśmy również o naszych najmłodszych klientach, mamy dla nich Salę Zabaw dla Maluchów. Miejsce to jest skierowane dla dzieci do lat sześciu. Wypełnione jest licznymi atrakcjami – zjeżdżalnia rolkowa, basen z kulkami, labirynt, bujane zwierzaki. Dziewczynki mogą pobawić się w domku z w pełni wyposażoną kuchnią, a chłopcy majsterkować w małym warsztacie samochodowym. Podczas całej zabawy rodzice mają chwilę dla siebie, mogą zrelaksować się w wygodnym leżaczku przy kubku dobrej, aromatycznej kawy.

W Centrum Aktywności oprócz wejść indywidualnych możemy zorganizować wejścia grupowe, imprezy firmowe, lekcje wf-u. W ofercie mamy też organizacje super skocznych urodzin.

W okresie wakacyjnym prowadzimy półkolonie dla dzieci w wieku 7-14 lat, pod okiem wykwalifikowanego personelu. Panuje tu niepowtarzalna, rodzinna atmosfera. Oprócz wyjątkowej i aktywnej zabawy, możemy też sprawdzić swoją wytrzymałość, wzmocnić nasze mięśnie oraz poprawić swoją koordynację ruchową.

Serdecznie zapraszamy do nas – Lublin, ul, Krochmalna 13i, 509-909-910

maniaskakania

artykuł reklamowy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online