690 680 960

Nie żyje rowerzysta potrącony przez iveco. Kierowca uciekł nie udzielając pomocy

Wjechał w jadącego rowerem mężczyznę a następnie nie udzielając mu pomocy uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali w tej sprawie cztery osoby w tym trzech braci. Wszyscy byli pijani.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotę po godzinie 17 w miejscowości Uciekajka w gminie Ludwin w powiecie łęczyńskim. Na prostym odcinku lokalnej drogi, w terenie zabudowanym, samochód dostawczy wjechał w jadącego rowerem mężczyznę. Kierujący pojazdem mężczyzna nawet nie zainteresował się losem poszkodowanego, tylko nie zatrzymując się uciekł z miejsca zdarzenia.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon rowerzysty. Ofiarą jest 65-latni mieszkaniec gminy Ludwin. Policjanci natychmiast rozpoczęli akcję poszukiwania sprawcy wypadku. – W wyniku naszych czynności zatrzymane zostały cztery osoby, trzech braci mieszkających w gminie Ludwin oraz ich kolega. Wszyscy byli nietrzeźwi – wyjaśniała nam mł. asp. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Badanie alkomatem wykazało, że mężczyźni mieli od 1,1 do 2,6 promila alkoholu w organizmie. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwieli zostali przesłuchani. Z kolei samochód policjanci odnaleźli w sąsiedniej miejscowości. Stał zaparkowany na jednej z posesji.

– Jak ustaliliśmy, kierowcą pojazdu był jeden z zatrzymanych braci, 53 – latek. Złożyliśmy też wniosek o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztu – dodaje mł. asp. Magdalena Krasna. Teraz mężczyzna został przewieziony do prokuratury, gdzie odbywa się jego przesłuchanie. Dzisiaj też ma usłyszeć zarzuty.

Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-11-28 16:26:02

10 komentarzy

 1. opoje j ane

 2. masa upośledzonych nie dojechałaby nawet do Uciekajki 🙂

 3. Truman zawsze kojarzył mi się z osobą myślącą niestety pod tym nickiem trudno uwieżyć iż taka persona się ukryła analizując wypowiedz…

 4. Zobaczył tablicę Uciekajka, to uciekł, tak jak mu kazali, proste.

  • Ciekawe czy ty byś był zadowolony jak by twoja bliska osobę potracili i uciekli z miejsca wypadku
   Zastanow się co piszesz

 5. może to tobie, ######, tak się ten rower nie podobał, że trzeba go było aż dwa razy zniszczyć?

 6. Jesteś durny jak but z lewej nogi i nawet nie potrafisz uszanować śmierci człowieka bezmózhi kretynie.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas