Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki mężczyzny obok galerii handlowej. Trwa ustalanie przyczyn śmierci 43-latka

Wczoraj między galerią handlową a budynkiem urzędu skarbowego w Puławach natrafiono na leżącego mężczyznę. Okazało się, że nie żyje. Teraz śledczy ustalają przyczynę jego śmierci.

W poniedziałek w Puławach znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało znajdowało się na terenie zielonym między galerią handlową a budynkiem urzędu skarbowego. O wszystkim zaalarmowana została policja.

Jak nam przekazano, denatem okazał się 43-latek. Niebawem wśród mieszkańców zaczęły krążyć pogłoski sugerujące, iż może on być ofiarą zbrodni. Otrzymaliśmy m.in. sygnały o tym, że został on zaatakowany i uderzony w głowę.

Informacji tych nie potwierdzają jednak policjanci. Wskazują, że przeprowadzone został oględziny pod nadzorem prokuratora, ciało zaś zabezpieczono celem wykonania sekcji zwłok.

Wiadomo już, że na razie nie ma żadnych świadków zdarzenia. Z mężczyzną przebywała jego znajoma, jednak na ok. godzinę miała go opuścić. Kiedy wróciła, on już nie żył. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalanie przyczyn śmierci 43-latka.

13 komentarzy

  1. witold janusz

    W takiej chwili go opuściła… okropne.

  2. Nażorł się tych opłotków w kościele, popił prytą i serce mu nie wytrzymało… smutne.

  3. Jeżeli ofiarą zbrodni to obstawiał bym urząd skarbowy

  4. Zmarł ze starości, tylko młodo.

  5. A może znajoma go wystawiła jak kiedyś ministra sportu Dębskiego niejaka Inka – którego zamordowano w Warszawsi.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport