Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zwabili do mieszkania 28-latkę. Podpalili jej włosy i kaptur od bluzy (zdjęcia)

Policjanci z Lublina zatrzymali trzy osoby do sprawy rozboju na 28-latce. Podejrzani zwabili do mieszkania 28-latkę, pod pretekstem zwrotu pieniędzy. Następnie dokonali na niej rozboju i podpalili włosy oraz kaptur od bluzy.

Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę na terenie Wrotkowa w Lublinie. Policjanci ustalili, że w nocy 28-latka została zwabiona do mieszkania przez znane jej osoby.

– Pretekstem spotkania miał być zwrot pożyczonych pieniędzy. Sprawcy od razu przed wejściem zabrali jej telefon. Następnie po wejściu do środka zaczęli jej grozić oraz przemocą zabrali kurtkę. W międzyczasie podpalili jej włosy oraz kaptur od bluzy. Poinformowani o sprawie policjanci z III komisariatu, wywiadowcy oraz funkcjonariusze z oddziału prewencji szybko przystąpili do działań. Prowadzone przez policjantów czynności doprowadziły do zatrzymania 5 osób, które były w tym czasie w mieszkaniu. Troje z nich okazało się być poszukiwanymi. Policjanci odzyskali też skradzioną kurtkę – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Podczas policyjnych czynności, kryminalni ustalili, że rozboju dokonały 3 osoby w wieku 31, 28 i 26 lat. Wszyscy zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. Decyzją sądu trafili na 3 miesiące do tymczasowego aresztu. Grozi im do 15 lat więzienia.

Zwabili do mieszkania 28-latkę. Podpalili jej włosy i kaptur od bluzy (zdjęcia)

fot. Policja Lublin

51 komentarzy

 1. Patrząc na to patole to nie dziwne że lubelskie to królestwo PiSu 🤣

  • Krzysztof Muszczyk

   Zaskoczę Cię, ale od lat Zakłady Karne to bastion PO KO Spoko.

  • Szkoda. Czasy się zmieniły. Kiedyś z pewnością podjęliby próbę ucieczki albo obrony i użyto by środków przymusu. D.. sina jak śliwka jest bardziej wychowawcza niż izolacja na trzy miesiące w ciepełku z michą pod nosem.

 2. Zrobić patusom to samo.

 3. proponuję po 1000+ dla patoli , a swoją drogą to śliczne ha ha

 4. nie będzie procesu babę tfuska wypuszczą za chwilę… ale mógł se ładniejszą wybrać xD

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport