690 680 960

Zostawiła pojazd na biegu, poszła otworzyć bramę. Auto nagle ruszyło i przygniotło kobietę

Do szpitala trafiła kobieta, po której przejechał samochód. Pojazd posiadał automatyczną skrzynię biegów, a kierująca pozostawiła ją w pozycji drive.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 15 przy ul. Towarowej w Kraśniku. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o kobiecie przygniecionej przez samochód osobowy. Poszkodowana miała znajdować się pod autem. Na miejsce skierowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż kobieta podjechała pod bramę posesji, zatrzymała się i wyszła otworzyć bramę. Ratownicy tłumaczą, że pojazd posiadał automatyczną skrzynię biegów, a kierująca miała pozostawić ją w pozycji drive. W wyniku tego auto w pewnym momencie ruszyło o przejechało po kobiecie.

Zanim na miejsce dotarli ratownicy, na pomoc poszkodowanej ruszyli świadkowie. Udało im się wyciągnąć kobietę spod pojazdu. Następnie została ona opatrzona przez służby medyczne i trafiła do szpitala. Jak ustaliliśmy, na szczęście nie doznała żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

34 komentarze

  1. nieKrytyKrytyk

    inteligencja się rozwija? no załóżmy ale kiedys w instrukcji pisali ze producent nie przewiduje napraw tylnego mostu ponieważ jest tak solidny że nie ma opcji zepsucia, teraz piszą żeby kwasu z akumulatora nie pić, wiec nie wiem czy ta inteligencja sie rozwija, jak widać na przykładzie wyżej, idzie to nie w tą strone.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Królewski pod hasłem: Orzech laskowy w kuchni dworskiej
Międzysołecki Festyn Dożynkowy w Żdanowie
„Weekend z historią” – warsztaty historyczno-kulturowe
Wyścig „na byle czym” i wiele więcej, czyli niedziela nad zalewem
Dożynki gminy Tomaszów Lubelski. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Shantel