Zostawił śpiącego 3-latka w aucie i poszedł na cmentarz

W miniony piątek świdniccy policjanci interweniowali w rejonie jednego z cmentarzy. W zaparkowanym pojeździe spało małe dziecko, w pobliżu zaś auta nie było osób dorosłych.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na terenie powiatu świdnickiego. W rejonie jednego z cmentarzy przypadkowa kobieta zauważyła w zaparkowanym pojeździe śpiące dziecko i powiadomiła o tym fakcie policję.

Zgłaszająca przekazała, że w pobliżu auta nie ma nikogo dorosłego. Gdy ojciec dziecka wrócił na parking oświadczył, że przyjechał samochodem z trójką dzieci z zamiarem udania się na cmentarz.

Z uwagi na fakt, że 3-latek zasnął, postanowił go nie budzić i z pozostałą dwójką udał się odwiedzić groby bliskich. Na szczęście dziecku nic się nie stało. Teraz policjanci badają dokładne okoliczności tego zajścia.

(fot. pixabay.com)

7 komentarzy

 1. Jaka nadgorliwa opiekunka się znalazła??????
  Ludzie w siebie nie widzą wad , samokrytycyzmu ale u innych zauwaźają ??
  Co innego jak byłby upał , gorąco dziecko płakało lub nie dawało oznak źycia to naleźy interweniować .Tu nic takiego się nie działo , powinna odrazu rzecznika praw dziecka powiadomoć głupia pinda.

  • ??? nie mogę.. koleś zostawił dziecko BEZ OPIEKI! Nawet w domu nie możesz zostawic takiego dzieciaka a co dopiero w samochodzie na parkingu. Ja kota nie zostawiam jadąc z nim gdzieś a co dopiero mówiąc dziecko. Oczywiście jakby młody się obudził to by sobie ziewnał przeciągnął i pomyślał o stary poszedł na cmentarz zara wroci jeszcze sobie pospię, na bank by się nie przestraszył. Może ja jakaś dziwna jestem ale ja bym zaraz myślała ze może nie daj Bóg ktoś nawet wjedzie w mój zaparkowany samochód z dzieckiem w srodku. Nie ważne czy gorąco czy zima czycentarz czy sklep dziecko to nie torebka- nie zostawiasz w samochodzie!

  • Ano powinna.
   Nie zostawia się śpiącego dziecka w samochodzie.
   Tyle.
   Koniec i kropka.
   Nie ma tu żadnej gwiazdki: „za wyjątkiem sytuacji…”.

   Tyle się o tym trąbi, wypadków śmiertelnych też kilka było, ale nie – zawsze musi się znaleźć jakaś mądrzejsza sp.erdolina, co to wie lepiej.
   No i zawsze są idioci, którzy bronią takich zachowań…

   • a znajdą, bo pewnie ich samych w okresie wakacyjnym rodzice łańcuchem przykówali do kaloryfera i szli do pracy, więc co ma ich to dziwić.

 2. Bez przesady , jak taka zatroskana była to niechby przy masce stała do powrotu ojca . Ile go nie było ? 10-15 minut ? już widzę jak te idealne mamusie 24 na dobę wpatrują się w śpiącego oseska nie pijąc , nie jedząc i nie myjąc się ..

  • Będziesz miał/a własne dzieci gówniarzu, to zrozumiesz… Może… A może lepiej żebyś ich nie miał/a…

 3. Jakiś czas temu ojciec wyskoczył na chwilkę do sklepu, zostawił śpiące dziecko w aucie i dziecko splonelo. A nie było go 5 minut

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL