Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie fiata z volvo na ul. Bursaki. Jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu (zdjęcia)

Nie ma już większych utrudnień w ruchu na lubelskich Bursakach, gdzie zderzyły się dwa auta. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 9:30 na ul. Związkowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki zderzyły się dwa samochody osobowe: volvo i fiat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volvo mężczyzna jechał ul. Bursaki od strony al. Smorawińskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z fiatem, którego kierowca poruszał się w kierunku al. Spółdzielczości Pracy.

Poszkodowanym ratownicy medyczni udzielili pomocy na miejscu. Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, Tomasz, Augustyna, Adrian)

9 komentarzy

 1. Kolejne zdarzenie w tym miejscu. Potrzebne jest rondo lub światła.

  • Taaa… może jeszcze estakada albo cały węzeł bezkolizyjny.
   Jak ktoś znaków nie rozumie, to mu ani rondo ani światła nie pomogą.

   • Dużo tam jest kolizji. Należy się zastanowić dlaczego- czy przez to, że jeździ tam wielu kierowców, którzy „nie rozumieją znaków”, czy dlatego, że jest tam duży ruch i ciężko jest się włączyć do ruchu.

    • Dokładnie!Miejsce na rondo jest a „Związkowa „to nie tor wyścigowy,ewentualnie grupa Speed niech stanie z przenośnym fotoradarem.,może okazać się,że i rondo tam nie potrzebne.

   • Koleś, ty chyba tam codziennie w rożnych godzinach dnia nie jeździsz, wiec się nie wypowiadaj.

    • Otóż bywam o różnych porach. Problem jest tylko w godzinach szczytu. Ale patrząc na historie kolizji na tym skrzyżowaniu należałoby podjąć jakieś kroki, aby je ograniczyć. Kiedyś może się tam zdarzyć jakaś tragedia.
     To miejsce aż się prosi o rondo.

 2. tam jest się cięzko włączyć do ruchu, jakieś zmiany by sie przydały, tylko niech żaden geniusz nie mówi, że światła bo światła tam nie wchodzą w grę, rondo..hmm chyba byłoby najprościej. Baran co znaków nie zna zawsze się znadzię, ale szkoda tych ustrzelonych co jechali normalnie a tu dzwon za dzwonem

 3. Dobrze że kupiłem Volvo.

 4. Volvo samochód bogaczy kogo w kraju stać na utrzymanie …kretakow i nikogo pozatym