Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej. Błąd w numeracji linii 10 na pojazdach

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie poinformował, ze od dzisiaj wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Ważna informacja dla podróżnych – w związku z błędem w systemie, na wyświetlaczach trolejbusów obsługujących linię 10, wyświetla się numer linii 150.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że od poniedziałku wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Zmiany następują na liniach:

10, 26 i 157- zmiany tras przejazdu

• Skierowanie do obsługi linii nr 10 trolejbusów we wszystkie dni tygodnia wraz z częściową zmianą trasy. Nowa trasa linii 10 przebiegać będzie ulicami:

Węglin – al. Kraśnicka – Bohaterów Monte Cassino – Wileńska – Głęboka – Sowińskiego – Al. Racławickie – Krakowskie Przedmieście – 3 Maja – al. Solidarności – al. Tysiąclecia – Plac Singera – Lwowska – al. Andersa – Mełgiewska – Mełgiewska WSEI

• W związku ze zmianą trasy linii nr 10 połączoną z jej elektryfikacją zmianie ulega trasa linii nr 26 i przebiegać będzie następującymi ulicami:

Paderewskiego – Choiny – Szeligowskiego – Smorawińskiego – Chodźki – Jaczewskiego – 3 Maja – Krakowskie Przedmieście – Al. Racławickie – Sowińskiego – Filaretów –
os. Widok – Jana Pawła II – Armii Krajowej – al. Kraśnicka – Roztocze – Jana Pawła II – al. Kraśnicka – Węglinek (powrót: Węglinek – al. Kraśnicka – Gęsia – Jana Pawła II – …)

• Zmiana trasy linii nr 157 polegająca na wycofaniu trolejbusów ww. linii z dzielnicy Kalinowszczyzna i skierowaniu na Felin oraz na wycofaniu z ul. Nadbystrzyckiej i skierowaniu przez ul. Filaretów po następującej trasie:

Zana Leclerc – Zana – Filaretów – Jana Pawła II – Diamentowa – Zemborzycka – Kunickiego – Dywizjonu 303 – Krańcowa – Droga Męczenników Majdanka – Doświadczalna – Felin

Linia nr 157 po nowej trasie przejazdu kursować będzie we wszystkie dni tygodnia.

16 i 73- przywrócenie trasy podstawowej

W związku z planowanym zakończeniem prac drogowych w rejonie pętli nawrotowej przy ul. Wygodnej od dnia 5 sierpnia 2019 r. autobusy linii nr 16 i 73 wrócą na swoje podstawowe trasy przejazdu i kursować będą przez ul. Wygodną

1- dodatkowy kurs

• Na linii nr 1 uruchomiony zostaje dodatkowy kurs w soboty o godz. 4:30 z przystanku Żeglarska 02 w kierunku Pancerniaków

52- dodatkowy przystanek

• Wólka II NŻ 01, 02 – zlokalizowanego w miejscowości Wólka przy drodze 2101L pomiędzy przystankami Wólka – masarnia i Świdniczek.

– W związku z błędem w systemie, na wyświetlaczach trolejbusów obsługujących linię 10, wyświetla się numer linii 150. Pracujemy nad tym, aby przywrócić właściwą numerację na pojazdach. Błąd dotyczy tylko numeru linii, kierunki kursowania oraz trasa przejazdu jest właściwa dla linii nr 10. Za utrudnienia przepraszamy – informuje Justyna Góźdź Inspektor ds. marketingu i kontaktów z mediami Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

6 komentarzy

  1. zawodowy kierowca

    Autobusy są dla biedaków i słabiaków. Prawdziwy mężczyzna powinien posiadać pojazd mechaniczny, najlepiej samochów.

  2. Ztm ma najlepszych informatyków.

    • 150 to był swego czasu popularny trolejbus. A teraz równie popularna dziesiątka jeździ pod tym szyldem, w dodatku wygląda jak trolejbus. Wiele osób, szczególnie starszych, zdziwi się, że nie dojedzie na dworzec PKP. A na wyświetlaczu „etykieta zastępcza”. Chyba sam Bareja by tego nie wymyślił.

  3. Myślę, że to z przepracowania. 100 osób to za mało, aby ogarnąć komunikację w Lublinie. Natychmiast trzeba zatrudnić nowe dodatkowe osoby.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew