Sprawcy pobicia sami zgłosili się na komisariat

Poszukiwani przez policjantów sprawcy pobicia na ul. Krótkiej w Lublinie sami zgłosili na komisariat. Mężczyźni zobaczyli informację, że są poszukiwani, na jednym z portali informacyjnych.

Do pobicia doszło 8 października na ul. Krótkiej w Lublinie. Dwaj mężczyźni wracali do domu. O godzinie 5:50 podeszli do nich dwaj inni mężczyźni.

Po krótkiej wymianie zdań rzucili się na nich z pięściami, po czym uciekli. Na zabezpieczonym przez nich monitoringu widać dwóch sprawców. Policjanci do wczoraj prowadzili poszukiwania za widocznymi na nagraniu mężczyznami.

Sprawcy, zobaczyli się na jednym z portali informacyjnych i sami zgłosili się w środę na komisariat.

Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 28 i 29 lat, którzy w przeszłości byli już karani. Starszy za posiadanie narkotyków, natomiast młodszy za oszustwo.

Mężczyźni wczoraj usłyszeli zarzut spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Policjanci zabezpieczyli od nich pieniądze w kwocie po 500 zł na poczet przyszłych kar. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje Sąd. Grozi im kara do 2 lat pozbawienia wolności.

2017-11-30 11:06:00
(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

32 komentarze

  1. Dementując wszystkie bzdury : nagranie z monitoringu istnieje dokładnie na nim widać jak dwóch czterdziesto-kilku letni panowie zaczepiaja owych „napastników ” którzy się bronią. Następnie zgłaszają się na policję i robią z siebie ofiary. Nie prawdą jest że „napastnicy”zgłosili się na policję, po 6 rano policją zapytała do ich drzwi , oczywiście po uprzejmości donosicieli. „Poszkodowani” Pan Z.i Pan.W powinni się wstydzić sami prowokują a jak źle trafili to pędem na komendę niewiniątka zgrywać. Pajace jakich mało

    • Kiedyś mój kolega wracał od rodziny, trzeźwy jak świnia. Zaczepia go typ, nachlany. Daj fajkę… Sorry nie palę… Chodź tu chu.. u i wali go w zęby. Kolega ułomny nie był i oddał. Nieszczęśliwie wybił mu zęba. Mieścina mała więc cwaniak odnalazł go jak wytrzeźwiał i Dawaj kasę albo idę na policję zgłosić pobicie. Wszystko w temacie. Dziękuję

      • Jaki problem miał kolega, żeby nie pójść na obdukcję i całe zdarzenie zgłosić, podpierając się obroną konieczną? No chyba, że ten cwaniak to jakaś wielka szycha w mieścinie, ale z tym też można sobie poradzić, organizując mniej lub bardziej legalną ekipę nakłaniającą do zmiany zdania.

  2. Coraz bardziej narażacie się ludziom i nic sobie z tego nie robicie, nie boicie się, że te wasze wszawe mordy w końcu ktoś obije???

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk
V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS