690 680 960

Znów zmieni się organizacja ruchu pod wiaduktem na Drodze Męczenników Majdanka

W przyszłym tygodniu dwukrotnie zmieniona zostanie organizacja ruchu pod wiaduktem na Drodze Męczenników Majdanka. Jest też dobra wiadomość, zamknięte będą tylko buspasy i chodniki, oba pasy jezdni mają być już przejezdne.

W poniedziałek 17 maja wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Chodzi odcinek pod remontowanym od sierpnia 2019 roku wiaduktem kolejowym.

Około godziny 3 w nocy zajęty zostanie tylko buspas na jezdni prowadzącej w kierunku ul. Lotniczej oraz chodnik po tej samej stronie. Tym samym zniknie zwężenie na jezdni w kierunku centrum.

Jednak taka sytuacja potrwa tylko do środy 19 maja. Tego dnia o godz. 8 rano zamknięty zostanie prawy pas ruchu oraz chodnik na jezdni w kierunku centrum. Wtedy to na jezdni w stronę ul. Lotniczej nie będzie żadnych utrudnień.

Jak zapowiedziano, taka organizacja ruchu ma potrwać do 28 maja.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. hahaha cyrku ciąg dalszy! ku….. mać kiedy to się skończy? to jest istna kpina co pkp wyprawia na męczenników majdanka i janowskiej! w cywilizowanym kraju już dawno by dowalili takie kary że 5 razy by zbankrutowali ! ale u nas wiadomo „państwówka” szanuję robote : a tfuuu

 2. Rewelacja i tak się w tej okolicy jeździ po buspasach bo inaczej się nie da. Czy naprawdę nie da się kogoś pociągnąć do odpowiedzialności karnej za takie opóźnienia, blokowanie miasta itd.

 3. jak widać na załączonym zdjęciu . ..robota idzie pełną parą ! 5 chłopa stoi i sobie gada….a dniówka leci :/ w takim tempie to może może za 5 lat skończą chociaż wróć od samego gadania nic się samo nie zrobi. chore!

 4. Pięć lat łysy remontuje 500 metrów ulicy. Geniusz.

  • Naprawdę jesteś tak głupi czy ile Ci płacą za wpis ??

  • Jaki łysy?
   PKP remontuje.
   Łysy obiecywał, że wybuduje Wrotkowską już po tym, jak PKP zrobi wiadukt na Diamentowej.
   Wrotkowska już dawno oddana, wiadukt na Diamentowej…

 5. coś się nie widzi redakcji w określaniu tego deb.lizmu drowogeo …wasza mać , Jeło.y drogowe biją kolejny rekord paranoi drogowej ,Brawo PIS i zarządzane przez was pkp.

 6. Dlaczego miasto nie nalicza opłaty za zajęcie pasa drogowego? Gdyby to robiło (powiedzmy min. kilkaset zł za każdą dobę zajęcia pasa za każdy z 3 wiaduktów remontowanych w Lublinie oddzielnie) ) to już dawno remont wiaduktów na Męczenników Majdanka, Diamentowej i Janowskiej byłby zakończony. A tak kolej sobie bimba w temacie, przecież tam nie widać wykonawcy, czasami tylko pojedyncze osoby. Oczywiście jeśli zapytać o to Urząd Miasta to usłyszymy dziesiątki argumentów na „NIE DA SIĘ”. Taka u nas prawidłowość niestety. I brak odpowiedzialności urzędników za miasto i dobro mieszkańców, którzy w podatkach składają się na ich pensje.

 7. Podejrzewam, że w latach 50-tych ten wiadukt został prędzej zbudowany od podstaw niż jest obecnie remontowany.

 8. Ja nie bardzo rozumiem wasze oburzenie. Przecież dzięki takie sytuacji jak teraz jako tak się jedzie pod tym wiaduktem. Problem mają autobusy i taxi. Jeżdżę tamtędy codziennie i jeszcze nigdy nie stałem w kierunku Majdanka, a w drugą stronę dzięki zwężeniu dostępne są dwa pasy ruchu w kierunku centrum. Jak udostępnią normalny stan rzeczy to autobusy i taksówki pojadą a reszta będzie stała minimum do lotniczej zamiast tylko do Wrońskiej

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku