Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Znaleźli lusterko i sprawdzają monitoringi. Trwają poszukiwania ciężarówki, której kierowca doprowadził do groźnego wypadku (nowe zdjęcia)

W okolicach miejsca wypadku busa znalezione zostały elementy ciężarówki, której kierowca doprowadził do zdarzenia. Potwierdzono też, że był to ciągnik siodłowy z naczepą.

34 komentarze

 1. Niech się w końcu Policja obudzi i weźmie za tych pseudokierowcow ciezarowek wożących odpady z kopalni bo dojdzie do katastrofy. Kierowcy jeżdżą jak chcą i robią co chcą odkryte plandeki teren zabudowany 80 km/h, podwójna ciągła, skrzyżowanie to dla nich nie problem zeby wyprzedzac. Prosba do innych kierowców wrzucajcie filmiki na stop-cham bądź rejestrujcie wykroczenia na krajowa mapa zagrozen. Razem możemy wszystko

  • Popieram w 100 jak nie 200%. Jeżdżą jak chcą 80-90 km/h w zabudowanym, podwójne ciagle a co jeszcze to ścinanie zakrętów.

 2. To napewno jakiś Ukrainiec

 3. I co, znaleźli go?

  • Zrozpaczona i załamana siostra

   Znajdą i co z tego Tak jak znaleźli kierowcę skanii z wypadku busa w Lechowce w sierpniu Zwial i udaje że nic nie nie wie Zganiają winę na kierowcę osobówki który zginął na miejscu Zmarło już 4 osoby i nadal jeżdżą jak wariaci pomimo wysokich kar Stracilam siostre, mama córkę szwagier żonę i nie ma winnego….

 4. mi to się najbardziej podoba ten ratownik…. ;-)))))))

 5. Dla mnie to niezrozumiałe! Dlaczego nie ma obowiązku instalowania rejestratorów video w autach przewożących powyżej 7 osób? Sprawcę by już dawno wytargali z nory w której się schował.

 6. Witam, skromnie wydaje mi się że pomiary wysokości śladów- pojazd na kołach i obciążony względnie tą samą liczbą osób, przepraszam jeśli na zdjęciach tego nie widać. Pozdrawiam.

 7. A jak to Policjant był ?? 😛

 8. Można postawić drona nad skrzyżowaniem jak to zrobiono w Puchaczowie i łapano kierowców że nie zatrzymywali się na stopie a nie można monitorować kierowców ciężarówek jak jeżdżą w terenie zabudowanym? Trochę to dziwne a raczej śmierdzi mi tu korupcja. Ostatnio jechałem za policja która jechała centralnie za ciężarówka przeworzaca kamień z kopalni a naczepa jak zwykle była niezakryta i oczywiście policja nic z tym nie zrobiła. Dlaczego bo pewnie tego nie zauważyła

 9. Coś mi tu nie gra. Skąd wiadomo że to samochód ciężarowy przekroczył oś jezdni i jest sprawcą. Kierowca busa tak oświadczył ? . A może to było odwrotnie , może to kierowca busa przekroczył oś jezdni. Wszyscy jeżdżą z kamerkami , busy komunikacyjne też powinny mieć dla własnego bezpieczeństwa. Wydaje mi się że to nie było zderzenie pojazdów tylko otarcie się w wyniku którego w samochodzie ciężarowym odpadło lusterko wsteczne. Uważam również że kierowca busa nie zapanował nad pojazdem po otarciu się o lusterko ciężarówki, co wskazuje że kierowca nie trzymał kierownicy, albo się ledwo jej trzymał.

 10. Lory a za nimi królowie szos ,jeżdzą 110km/h ,kilka dni za takim jechałem i nie wierzyłem co widzę.KARAĆ I JESZCZE RAZ KARAĆ