Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Znajomi pokłócili się o kobietę, w ruch poszedł nóż

40-letni mieszkaniec Lublina najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Mężczyzna podczas spożywania alkoholu pokłócił się ze swoim znajomym o dziewczynę. Agresor w pewnym momencie chwycił za nóż, groził mu również zabójstwem. Mieszkańcowi Lublina grozi do 8 lat więzienia.

W miniony weekend na terenie Lublina doszło do nieporozumienia pomiędzy dwoma znajomymi. Na miejscu interweniowali policjanci. Mundurowi ustalili, że podczas spotkania towarzyskiego mężczyźni zaczęli się awanturować. Powodem zajścia miały być nieporozumienia o dziewczynę.

– 40-latek miał zaatakować 25-latka. Agresor szybko przeszedł do rękoczynów, a następnie chwycił za nóż, którym kilkukrotnie lekko ranił pokrzywdzonego. Dodatkowo groził mu zabójstwem oraz domagał się pieniędzy za uprzednio zabrany telefon. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Powiadomieni o sprawie policjanci z 3. komisariatu szybko zaplanowali zatrzymanie. Wspomagani przez kryminalnych z komendy miejskiej weszli do ustalonego mieszkania. Tam zatrzymali 40-latka – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zatrzymany 40-latek trafił do policyjnej celi i po wykonaniu niezbędnych czynności usłyszał zarzuty. Mężczyzna odpowie za groźby karalne, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, próbę wywierania wpływu na pokrzywdzonego oraz żądanie pieniędzy za bezprawnie zabrany telefon.

W minioną środę mężczyzna na wniosek policjantów i prokuratora został doprowadzony do sądu, gdzie zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu do 8 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

23 komentarze

  1. Bo to jest ambaras jak dwu chce naraz.
    Hej chłopy nie bijta się ma dziewoja z przodu, z tyłu podzielita się! Hej!

  2. ile w tym racji ma Pani Jahira

  3. Potrafił okraść własne dzieci i leciał w melanż Masakra

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo