Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zmiótł toyotą stację roweru miejskiego. Wypadek na Placu Wolności (wideo, zdjęcia)

W nocy z czwartku na piątek na Placu Wolności doszło do groźnego wypadku. Pojazd osobowy uderzył w metalowe słupki i stację roweru miejskiego.

Do zdarzenia doszło około północy, w nocy z czwartku na piątek, na Placu Wolności w Lublinie. Jak nam przekazano kierowca pojazdu marki Toyota, jadąc w kierunku ul. Bernardyńskiej wypadł z drogi, ściął metalowe słupki odgradzające jezdnię od chodnika, a następnie wjechał na chodnik i uderzył w stację roweru miejskiego.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Co najmniej jedna osoba została poszkodowana.

Z relacji osób będących na miejscu wypadku wynika, że pojazd niemal zmiótł z powierzchni stację rowerów miejskich. Infrastruktura do wypożyczania jednośladów oraz rowery zostały znacznie uszkodzone. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Jeden pas jest częściowo nieprzejezdny.

Więcej szczegółów zdarzenia w piątek rano.

(fot. wideo lublin112.pl i nadesłane Kamil – dziękujemy!)

34 komentarze

 1. Głupi uśmiech na piance piwa

  Czyli potwierdziło się co mówił Janusz że Toyoty kupują idioty… ?

 2. Jaki pacan lepszy! Gratulacje, to aktualny rekordy swiata w durnocie…

 3. Widocznie nie lubi rowerzystów.

 4. Jak był po kielichu, bądź bez prawa jazdy to będzie to jego najkosztowniejsza przejażdżka w życiu.

 5. No to ubezpieczyciel nieźle beknie za te straty…..!!

  • Pudło. Był pod wpływem więc buli z własnej kieszeni. Brawo On! Ciekawe co na to powie jego kobieta, rodzina, dzieci? Dumni są z latorośli?

 6. Niech poda do sądu Zarząd Dróg za złą przyczepność nawierzchni, dla takich „kierowców” drogą powinna być zbudowana jak rzepy w butach,ps. Od godziny 23 obowiązuje nie 50 a 60 km/h , poza tym godziny nocne są bardziej niebezpieczne niż w dzień , nawet w nocy o północy na pierwszenstwie na skrzyżowaniach zwalniam bo wtedy szaleńcy buszują.

 7. Studętkom jezdem, to wiem, że...

  Jakby na to nie patrzeć to… Chwała Bogu, że dzięki Bogu, bo jak by tak nie daj Boże, to niech Pan Bóg broni !!!

  * – Niepotrzebne skreślić

 8. rowery.rar

 9. pewnie 500 zloty mandatu dostanie