Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zmiana organizacji ruchu na ulicy Lotniczej

Jutro rano na ul. Lotniczej w Lublinie pojawią się utrudnienia w ruchu w związku z pracami remontowymi sieci sanitarnej. Problemy z przejazdem potrwają do środy.

W związku z bezrozkopowymi robotami remontowymi fragmentu sieci sanitarnej w rejonie ul. Lotniczej w Lublinie pojawią się utrudnienia w ruchu dla kierowców. Prace będą prowadzone w dniach 21.09.2021 r. od godz. 8.00 do godzin popołudniowych w dniu 22.09.2021r. Odcinek objęty robotami obejmuje odcinek ul. Lotniczej między jej skrzyżowaniami z ul. Droga Męczenników Majdanka a ul. Topolową.

Zmiany w funkcjonowaniu wspomnianych ulic sprowadzają się do: – na ulicy Lotniczej będzie wprowadzony ruch jednokierunkowy na relacji od Drogi Męczenników Majdanka do ul. Topolowej, – na pozostałej części ulicy, wyłączonej ruchu, będzie stał sprzęt wykonawcy, będą też chwilowo lub dłużej otwarte studnie rewizyjne, zaś oznakowany objazd, dla jadących np. od ul. Pawiej będzie się odbywać sąsiednimi ulicami tj. Długą i dalej ul. Krańcową.

Uwaga na utrudnienia dla pieszych i rowerzystów, w postaci wygrodzonych zaporami lub oznakowanych pachołkami drogowymi, węży do pompowania wody lub nieczystości, które mogą się czasowo pojawić na chodnikach, ale także na ścieżkach gruntowych, w sąsiedztwie których prowadzone będą ww. roboty.

(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone