Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zimna Woda: Motocyklista bez uprawnień i bez kasku uderzył w betonowe przęsło

W niedzielę w miejscowości Zimna Woda doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty. Młody mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w miejscowości Zimna Woda. Jak wstępnie ustalono kierujący motocyklem marki Suzuki 21-latek zjechał z jezdni i uderzył w betonowe przęsło ogrodzenia posesji a następnie w skrzydło bramy wjazdowej.

Siła uderzenia wyrwała betonowy element a zawiasy skrzydła bramy wjazdowej zostały złamane.

Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. 21-latek kierował motocyklem bez kasku ochronnego i bez prawa jazdy.

Prowadzący postępowanie policjanci sprawdzą, kto dopuścił do kierowania pojazdem osobę nieposiadającą uprawnień.

2015-06-01 11:59:03
(fot. Policja Łuków)

31 komentarzy

 1. bzdury… Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie z polisy OC sprawcy za ogrodzenie i regresem ściągnie z dylikwenta wraz ze wszystkimi kosztami takiego procesu, rzeczoznawcy, etc.

 2. Ludzie jak możecie jemu życzyć śmierci!!!! że bez kasku, bez uprawnien, predkość, trudno stało sie, czasu nie cofnie, oby przezył… Chłopak jest w stanie zagrożenia życia, walczy o nie. Wszystko w rękach Boga.

  • Janek Sobiepanek

   Właśnie dla tego, że zrobił coś co zagrażało życiu innych życzymy mu jak najdłuższej „walki” o swoje marne życie. A czy w ręku Boga?
   Dobry Bóg zrobił co mógł, teraz trza liczyć na FACHOWCA. – fachowcy wyjechali, zostały konowały, a te mogą przyczynić się do wspomnianej dłuuugiej walki.

   • Jak najdłuższej walki o swoje życie? W tej chwili zwątpiłam w ten świat jeśli są tacy ludzie jak ty… Każdy popełnia błedy, trudno. A takie komentarze nie sprawią że na drogach bedą tylko odpowiedzialni kierowcy. Wypadki były i będą. Na szczęście nikomu innemu krzywdy nie zrobił. Oczywiście że w rękach Boga, jeśli w to wątpisz to już twój problem.

 3. Zastawnówcię się co piszecie,zero współczucia dla drugiego człowieka jestem ciekawa jakby to był ktos z waszej rodziny i jak wtedy byscie pisali. Brak mózgu to mają Ci którzy pisza takie bzdury.

  • Wiesz co, to co teraz piszesz można określić jako mentalność mieszkańca małej wiochy. Wyjechał kretyn na drogę publiczną i, na szczęście innych osób, zakończył swoje wojaże na płocie – a mógł np. wjechać w matkę idącą z wózkiem. I co wtedy – też byś go tak żałowała. Wkurzają mnie tacy ludzie jak Ty – tolerują idiotów bez prawa jazdy, bez umiejętności w prowadzeniu takiego czy innego pojazdu bo jadąc zrobił sobie kuku. Jak przeżyje, to się może czegoś nauczy, wyciągnie wnioski. Podobne podejście do domorosłych motocyklistów ma mój teść – gówniarze z jego wioski ledwo sięgają do ziemi siedząc na siodle motocykla a szarżują po lokalnych drogach gminnych, podobnie jak ten 21-latek, bez kasku. Wymuszają pierwszeństwo, jeżdżą pod prąd, często grupami i całą szerokością drogi. Teść twierdzi, że gdzieś się muszą wyszaleć – ok, niech zrobią kartę motorowerową i jeżdżą skuterami a nie, często gęsto, motorami z silnikami powyżej 300 cm3, łamiąc wszelkie możliwe przepisy. Potem taki delikwent ląduje w rowie albo na jakimś ogrodzeniu, rozwalając łeb a na forum lament bo taki młody i się uszkodził.

   • Zrobił krzywdę sobie, nikomu innemu.Kazdy wie ze to nieodpowiedzialne ale po co zyczyc mu wielkiego cierpienia? I najbardziej to tego płotu betonowego szkoda prawda?? kto tu ma „mentalność mieszkańca małej wiochy” ehh….

 4. Jak można taki pisac na drugiego człowieka.

 5. Nie wiecie do końca jak to było i czym spowodowane to nie dodawajcie durnych komentarzy,pomyślcie jak rodzina się musi czuć. Nie macie sumienia

 6. Pomyślcie co przeżywa teraz jego Mama…
  I przestańcie wypisywać te głupoty.

 7. Janek Sobiepanek

  Czekałem na to !!! I Bóg sprawił, że odezwali się „miłosierni” obrońcy durnia.
  I zaczęło się: „jak się czuje rodzina, co przeżywa mama…” – to nic, że bez kasku, prawa jazdy i mózgu…
  Dobrze, że tylko sobie przyczynił krzywdy i dobrze, że właściciel posesji ten murek tam postawił, bo cymbał wjechałby mu do jadalni, albo i do sypialni.

 8. Ile w was jadu i nienawiści.Hamujcie troche słowa bo nie wiecie co was czeka.Nie chodzi o bronienie bo nikt go na ten motor nie wsadził ale troche ludzkich odruchów,których jak widać niektórym brakuje.Współczuje rodziców,którzy wychowali was na takich ludzi.

Z kraju