Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dęblin: Maszynista zauważył włamanie, sokiści zatrzymali złodzieja

Dzisiaj w nocy maszynista jednego z pociągów zauważył, że ktoś włamał się do kiosku na peronie. Powiadomieni o tym fakcie sokiści zatrzymali złodzieja.

Maszynista pociągu relacji Warszawa Zachodnia – Dęblin, powiadomił telefonicznie posterunek Straży Ochrony Kolei w Dęblinie, że na peronie stacji Dęblin miało miejsce włamanie do kiosku z gazetami. Na miejscu interweniował patrol SOK. Okazało się, że nieznany sprawca wybił szybę z lewej strony kiosku. Dookoła był porozrzucane paczki papierosów podobnie jak nieco dalej na ul. Dworcowej. – Tam sokiści ujęli 20-letniego mieszkańca Dęblina, który zbierał z ulicy paczki papierosów. Ponadto mężczyzna miał zakrwawioną prawą dłoń.Mężczyzna stawiał czynny opór oraz zachowywał się agresywnie – informuje Piotr Stefaniuk z Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie. Właścicielka kiosku wstępnie oszacowała straty na około 15 tys. zł. Ujęty mężczyzna został przekazany funkcjonariuszom policji z Dęblina. 2015-06-01 09:11:58 (fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Lublinie k/Świdnika

  „.Mężczyzna stawiał czynny opór oraz zachowywał się agresywnie” – mam nadzieje, że na skutek stosownej sugestywnej negocjacji panów sokistów, zaprzestał czynnego oporu i agresji stał się miły i uznał swoją winę i porażkę. 🙂

 2. Sprawcą był Z**** B. prędzej czy później tak musiało się to dla niego skończyć.

 3. Koleś mieszka naprzeciwko kiosku… cała rodzina to patologia. Bartek od zawsze miał problemy…

  • Jest szkodliwy dla otoczenia .niech se we wlasnym domu szyby tlucze . na stos z nim.sokisci powinni go dobrze oklepac.

  • Sam jesteś jedną wielką patologią, jak nie znasz rodziny do końca to się nie wypowiadaj :-/

   • Matka pijana chodzi, chłopak ćpa i okrada ludzi. To nie jest patologia?

    • Akurat matka nie pije wcale alkoholu, wiem bo jestem jej córka!! I jak nie przestaniesz pisać głupot i oceniać uczciwego człowieka to zgłoszę to na policję!!

     • A to, że mój brat robi takie a nie inne rzeczy to winy mojej matki w tym nie ma wcale, jak nie znasz sytuacji rodzinnej do końca to nie wypowiadaj się wcale, bo z boki stać i gadać to każdy potrafi. Nie życzę sobie oczerniania mojej mamy, rozumiesz? Nie masz do tego żadnych podstaw. Nie masz prawa mówić, że ktoś chodzi pijany jak nie zażywa alkohoku wcale. Może czasami wygląd nie świadczy o piciu a o chorobie. Ale Wy wszyscy tutaj widzę pozjadaliście rozumy i jesteście najmądrzejsi..!!

     • To nie wina twojej matki? Więc kogo? Wychowała synka na złodzieja, więc teraz ma za swoje. Nie zdziwię się jak i ty kraść zaczniesz. 🙂

 4. Jego mata tak za nim latała i opowiadała jaki on grzeczny tylko zabłądził… Jest tak samo winna jak chłopk. Dalej go bronić próbuje, że go namówili, że kazali. Swój umusł ma, z resztą prędzej on by kogoś zaciągnął, pod ten kiosk… nie raz sąsiadówe okradał.

Z kraju