Zgwałcił 13-latkę zaraz po tym, jak został skazany za wykorzystanie innej dziewczynki

Mieszkaniec Lubartowa po raz kolejny odpowie za gwałt na nieletniej. Czynu dokonał zaraz po tym, jak usłyszał wyrok za podobne przestępstwo i wyszedł na wolność.

Prokuratura skierowała do Sądu Okręgowego w Lublinie akt oskarżenia przeciwko 21-letniemu Tomaszowi W. z Lubartowa. Mężczyzna odpowie za zgwałcenie 13-letniej dziewczynki. Oboje poznali się latem ubiegłego roku przez Internet. Przez kilka tygodni wspólnie korespondowali. Mężczyzna namawiał nieletnią do wspólnej ucieczki, w tym celu polecił jej, aby ukradła rodzicom oszczędności. W sierpniu 2017 roku zwabił Weronikę do swojego mieszkania gdzie stosując przemoc fizyczną rozebrał i zgwałcił, jednocześnie zamykając poszkodowanej usta, aby ta nie krzyczała.

Dziewczynka poczatkowo bała się komukolwiek wyznać, to co ją spotkało. Zwłaszcza, że była szantażowana przez sprawcę, że ten upubliczni jej nagie zdjęcia, które feralnego dnia mial wykonać. Po kilku tygodniach 13-latka obawiając się, że jest w ciąży, opowiedziała o wszystkim rodzicom. Natychmiast powiadomiona została policja.

Tomasz W. nie przyznał się do gwałtu, wyjaśniał, że poznał nastolatkę w Internecie i kontaktował się z nią z chęci zysku. Przyznał się do tego, że dziewczyna była u niego w domu, lecz jak zapewniał, wyprosił ją gdyż zorientował się, że nie ma ona ukończonych 15 lat. W trakcie prowadzonego śledztwa zmieniał też wcześniej złożone zeznania. Prokurator oprócz zarzutu gwałtu oskarżył mężczyznę o podżegania do kradzieży oraz o nielegalne posiadanie amunicji. Decyzją sądu 21-latek został umieszczony w tymczasowym areszcie.

To nie pierwszy przypadek, kiedy Tomasz W. wyrządził krzywdę kilkunastoletnim dziewczynkom. Wcześniej został skazany za wykorzystanie 14-letniej dziewczynki. Mężczyzna zaczął się z nią spotykać, jednak o wszystkim dowiedziała się jej matka. Wytłumaczyła córce, że nie jest to odpowiednie dla niej towarzystwo. Gdy 14-latka powiedziała Tomaszowi W., że to koniec ich znajomości, mężczyzna złapał dziewczynkę na ulicy a następnie zaciągnął do swojego mieszkania. Tam zmusił ją do seksu oralnego, wykonując przy tym zdjęcia.

Następnie szantażował 14-latkę, groził, że poinformuje jej matkę o tym, co z nim robiła. Po pewnym czasie opublikował zdjęcia na Facebooku. Były one dowodem w sprawie. Na tej samej sprawie mężczyzna odpowiadał za pogryzienie innej dziewczynki. Mianowicie usiłował uwieść 12-latkę, kiedy jednak ta podczas spotkania nie zgodziła się na seks oralny, pogryzł ją i podrapał.

Wtedy to, czekając na decyzję o umieszczoniu w Zakładzie Karnym, miał zgwałcić 13-letnią Weronikę. Teraz grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112- zdjęcie ilustracyjne)
2018-02-13 10:35:46

Zobacz również

37 komentarzy

 1. 12 lat w ciepłym pierdlu gdzie wszystko będzie pod nos postawione bo pewnie odizolują go od innych żeby mu krzywda się nie stała to jest parodia. Do góry nogami za jaja i na drzewo niech go sikorki wpieprzają.

  • no i właśnie karą byłaby NIE izolacja, a konfrontacja z resztą osadzonych, wtedy zamiast jedzonka pod nos miałby codziennie hot-dog’a w innym wydaniu, można powiedzieć że zasmakowałby światowej kuchni 😀

 2. Pod celę frajera niech chłopaki sobie poużywają, a jak nie to dół z wapnem!

  • sprzedamCnotęBimmera

   Najsampierw pod celę d gitów, potem dać go ojcu tego dziecka a później dół z wapnem !

 3. Nasze prawo woła o pomstę do nieba…

  • Zgadzam sie .. przeciez to tylo w piach a nie na poprawe.. i to powolna smiercia zeby cierpiał.zero sprawiedliwosci.

 4. Przez internet nawiązują znajomość. I takie są skutki . Z jednej strony dobrodzejstwo z drugiej pole do popisu dla chorych psychicznie i różnej maści przestępców.

 5. Ciekawy jestem jaki rodzaj obrony przed sądem obierze jego adwokat. Niepoczytalność,schizofrenia, choroba psychiczna a może sprawca sam dobrowolnie przyzna się do wszystkiego. Osobiście nie wierzę w resocjalizację sprawców wielokrotnych gwałtów. Po odbyciu kary takie osoby powinny być monitorowane 24/h na dobę.

  • Monitorowane? Wiesz ile to kosztuje? Tylko chirurgiczna kastracja. Chemiczna za droga.

  • linia obrony będzie zgodna z faktami jakie miały tego dnia miejsce. Nastolatka przyszła kuso odziana i zapewniała że ma 16 lat. Krew nie woda , sprawy obrały gorący kierunek , młoldej sie wszystko podobało ale potem wpadła w panikę ze jest w ciąży i wymyśliła historię o gwałcie. Tak to było.

   • a ty jego bratem jesteś czy kim? po komentarzu wnioskuję że nie obce ci są takie zabawy, z własnego doświadczenia ten epizod z komentarza?? pewnie ci się upiekło, żonaty, dzieciaty 50 letni impotent szukający wrażeń….

 6. Brawo wymiar sprawiedliwości, brak słów…

 7. Gardzę przemocą, ale takiemu nygusowi to powinni odciąć ptaka.

  • Obciąć „ptaka” to mało nawet jakby tak chlasąć po jajach, należałoby obciąć i język, żeby nie mógł wykonywac tzw. innych czynności seksualnych.

   • to jeszcze ręce i nogi proponuję bo też do tzw innych czynności mogą zostać użyte 🙂 i zostawić dziada niech leży i czeka na to co nieuniknione

 8. Bydlaka na krzesło elektryczne

 9. To są polskie sądy. To je polska kraj dzikiego zachodu. Za pierdoły to wiedzą jak wsadzić.

 10. W celi już się nim zaopiekują. Będzie równie szczęśliwy jak gwałcone dzieci. Liczę że go tam zajadą tak że nie doczeka końca odsiadki.

 11. A na stronie nic się nie zmieniło, ciągle mamy niezrównoważonych psychicznie komentujących

 12. Wiem że zabicie takiego śmiecia można odpowiadać jak za człowieka ale jako ojciec takiego dziecka przywiązał bym go do haka i jeździł wkoło sądu aż paliwa zbraknie.

 13. sprzedamCnotęBimmera

  To teraz do prokuratury złożyć doniesienie na sąd o rażące zaniedbanie i bierne dopuszczenie do gwałtu !

 14. Do gitów z 25 letnimi wyrokami bym go wsadził … Wygrzał by tyle bananów w cegielni ile jeszcze do tej pory na drzewach nie wyrosło, he, he !!! Odrazu by się wrażeń dziecioruchowi odechciało …

 15. To jakiś wykolejeniec , seryjny gwałciciel …on powinien być odizolowany na zawsze .Przecież wiadomo ,że znowu zaatakuje

 16. Będzie miał dobrze. Sex oralny też będzie.

 17. tu nie ma wyjścia.Dożywocie i już. Wyraźnie szurnięty i niebezpieczny

 18. Gdzie jest ten pier….y sędzia i inne osoby, które zdecydowały by po pierwszym razie wypuścić to byle na wolność?????? Teraz wspólnie powinni grzać puche.

 19. to są nasze sądy za pierdóły wsadzają do aresztu rozwlekają w czasie sprawy błahe gdzieś tam ktoś kogoś nastraszył a tu za ewidentny czyn zostaje wypuszczony

 20. Ja bym go rodzicom oddał na parę dni a potem kasytacja bez znieczulenia.. ….

 21. Pewnie znowu synalek jakiegoś lubartowskiego prominenta

 22. Jeśli ma być zwiększenie kar dla gwałcicieli proponuje może nie tyle ich zaostrzenie co po prostu powrót do dawnych sposobów
  już wtedy wiedzieli że nabijanie na pal potrafi zdziałać cuda
  2-3 egzekucje przeprowadzone w ten sposób i ew dostępne w rejestrze ministerstwa sprawiedliwości po sprawdzeniu dla osób powyżej 18 roku życia i mamy od razu na 100% mniej przestępstw a tego tytułu a może i psychika kilku pedofili by uległa nagłemu uleczeniu

 23. Takiemu tylko sznur

 24. Kara śmierci dla pedofili… Żadne inne kary nie ostudzą ich chorych zapędów

 25. tata z lubartowa

  można prosić o zdjęcie i adres tomaszka w. ???

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9764zł 0.6%
  • GBP 4.956zł 0.12%
  • EUR 4.4671zł 0.03%
  • CHF 4.2018zł 0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET