Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech pojazdów na trasie Lublin – Kraśnik. Jeden pas zablokowany

W środę po południu na trasie Lublin – Kraśnik doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. W rejonie kolizji występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 15 na drodze S19 w Zemborzycach Tereszyńskich, na trasie Lublin – Kraśnik, pomiędzy węzłem Lublin Węglin a węzłem Strzeszkowice.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zderzeniu udział brały trzy pojazdy osobowe. Obecnie zablokowany jest prawy pas ruchu na jezdni w kierunku Rzeszowa. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 17:30.

Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia pojazdów.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Już można odwołać policję. Franiioio czy inny tego typu Expert co prawda nie byli na miejscu, ale zaraz przedstawią tu szczegółową expertyzę, co byłą przyczyną zdarzenia.

  2. Warunki pogodowe nie sprzyjają. Wiele razy jechałem tą nową ekspresówką jak była zamieć czy wichura, potrafi tam zawiać. Ci agenci co jada tam po 160 i więcej w nocy przy takiej pogodzie mają nie pokolei w glowie.

  3. Jak to człowiek mało widział i mało wie. Dopiero widząc zdjęcie dowiaduje się że w Zemborzycach Tereszyńskich wisi trakcja trolejbusowa.