690 680 960

MKS Lublin solidarny z Ukrainą. Klub zaprasza obywateli Ukrainy na darmowe kibicowanie

MKS Lublin poinformował w środę, że solidaryzuje się z Ukrainą w tym trudnym okresie i zaprasza obywateli Ukrainy do darmowego kibicowania w hali Globus.

Lubelski klub w świetle wydarzeń za wschodnią granicą wyraża swoją solidarność z napadniętymi Ukraińcami. MKS FunFloor Perła Lublin zaprasza kibiców z Ukrainy na swoje mecze. Chętni wejdą do hali Globus za darmo.

Rosyjska agresja na Ukrainę stanowi zagrożenie dla obecnego ładu politycznego w Europie, jaką znamy. Klub z Lublina apeluje o solidarność z narodem Ukraińskim. Ukraina jest niepodległym, suwerennym i demokratycznym państwem. Jako przedstawiciele świata lubelskiego sportu, władze MKS-u podpisują się pod powyższym zdaniem z pełnym przekonaniem i nadzieją na zażegnanie konfliktu.

– MKS Lublin, chcąc wyrazić swoje wsparcie, przygotował dla naszych wschodnich sąsiadów specjalną ofertę, a właściwie zaproszenie. Zarząd lubelskiego klubu zdecydował, że obywatele Ukrainy obejrzą mecze 22-krotnych mistrzyń Polski w hali Globus za darmo. W ten symboliczny sposób biało-zieloni chcą zadeklarować jedność z Ukrainą. Chwała Ukrainie! Слава Україні! – czytamy na stronie MKS Lublin.

(fot. MKS Lublin)

14 komentarzy

 1. Jakoś nie mogę sobie przypomnieć jakichś darmowych akcji dla Polaków na Ukrainie czy ze strony Ukraińców… Chyba, że wliczymy te z lat 1918-1919 czy może 1943-1946?

 2. Ale chorzy ludzie. Niech zap… walczyć o swój kraj!!!

 3. To teraz mecze beda rozgrywane przy trybunach wypelnionymi darmowymi ukraincami 🤣

 4. MKS żenuła.

 5. Chwala ukrainie krzyczeli gdy zażynali Polaków,swoich sąsiadów.

  • Dokładnie, to zawołanie ban,derowców. Może jednak warto załatwić sobie ukraińskie papiery? Chociażby przez ślub z jakąś obywatelką Ukrainy? Widzę, że są z tego większe profity, niż kiedyś dawało bycie tzw. Ro,mem.

 6. Ukraińcy,tacy biedni . Wystarczy popatrzeć jakimi samochodami jeżdżą po Polsce, nie sądzę że to sama mafia teraz przyjeżdża ,kupują mieszkania i to nie jakieś prl-owskie tylko nowe prosto od dewelopera ale najlepiej uciekać gdy się pali i płakać że źle zamiast bronić swojego

  • Co cię boli? Jeżeli na Ukrainie taki powszechny dobrobyt, to jedz i sie wykaż – dorobisz się i wrócisz do PL kupić sobie kilka nowych mieszkań.

  • i najlepiej że za GOTÓWKĘ ! pół dużej banki od tak mają żeby sobie mieszkanie kupić! a bidni POlacy biorą kredyty na 30 lat hymmmm dziwne! :/

 7. Czy Was to coś kosztuje, że klub daje coś od siebie? Sami nic nie robicie, a narzekacie na innych.

 8. a przepraszam z jakiej paki mają za free? i w czym to ma pomóc im że pójdą sobie na meczyk? w kamasze i bronić ojczyzny swojej!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej