690 680 960

Zderzenie toyoty z ciężarówką. Jeden wyjeżdżał, drugi zmieniał pas jezdni (zdjęcia)

Kierujący toyotą mężczyzna wyjeżdżał z terenu jednej z firm. Wjechał tuż przed nadjeżdżającą ciężarówkę. Pojazd ten w tym czasie zmieniał pas ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na ul. Metalurgicznej w Lublinie. W rejonie salonu BMW zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą mężczyzna wyjeżdżał z terenu jednej z firm. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy ciągnika siodłowego z naczepą, który porusza się w stronę ul. Grygowej. W wyniku tego doszło do zderzenia obu pojazdów.

Jak wyjaśniał kierowca toyoty, widział nadjeżdżającą ciężarówkę, jednak poruszała się ona lewym pasem jezdni. Kiedy zaczął wyjeżdżać na prawy pas, kierujący ciągnikiem siodłowym również zjechał na prawą stronę jezdni.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

4 komentarze

  1. Dobrą dostał ” lekcję” źe trzeba myśleć i stosować się do przepisów.

  2. Dziwne ze nie ma nic o tym że za szybko jechał tak zawsze wszyscy przeważnie mówi jak włączają się do ruchu bez glowy

  3. Czy ciężarowiec sygnalizował zamiar zmiany pasa ruchu? Zapewne nie, albo mu się żarówka przepaliła z prawej strony. Jednak nie zmienia to faktu, że pan wymuszający nie zachował szczególnej ostrożności.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…