Zderzenie renaulta, audi i peugeota. Na miejscu pracują policjanci i ratownicy medyczni (zdjęcia)

Trzy auta zderzyły się na Drodze Męczenników Majdanka tuż za skrzyżowaniem z ulicą Wrońską. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jeden pas jezdni.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 7:30 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Wrońską zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż wszystkie pojazdy jechały w stronę centrum. Kierowca renaulta wjechał w audi, to zaś uderzyło w peugeota. Dwie osoby wymagały pomocy medycznej.

Jak nam przekazano, na szczęście żadna z nich nie odniosła poważniejszych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci i ratownicy medyczni. Trwa też ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni aby stronę centrum.

(fot. lublin112, nadesłane Olaf)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Helikopter z LSW lądował z wiatrem .

  • Wszyscy komentujący to jak widzimy mistrzowie kierownicy. Zajmijcie się sobą i swoim życiem. A sorry – wy go nie macie, tylko jak trolle siedzicie w necie i anonimowo komentujcie.

 2. Mistrz prostej-Jazda lubelska gaz do dechy za każdą cenę zdążyć przejechać przez skrzyżowanie. Bez znaczenia jaki kolor wskazuje sygnalizator.

 3. To zdjęcie dobrze ilustruje stan infrastruktury rowerowej w Lublinie. DdR nagle się kończy (i nie ma nawet jak z niej zjechać), albo prowadzi jak tu, na wewnętrzne pasy 4-pasowej drogi.
  Jakoś nie wyobrażam sobie 11-latka na rowerze, który wpierw ustępuje wszystkim pojazdom (autobusom, taksówkom, itp.) nadjeżdżającym z tyłu przy wjeżdżaniu na bus pas, a następnie robi to samo na pasie lewym.
  Pokażcie mi miejsce w Lublinie, Polsce, czy na świecie, w którym jadąc samochodem jest się zmuszanym do takich manewrów.

  • Seba - ojciec Frania

   Franiu weź czopka, bez niego nie jesteś Sobą.

   • Tu akurat ma rację. Poprowadzenie tak ddr na buspas i potem dopiero na pas jazdy jest bez sensu i jest niebezpieczne, do tego jazda tamtędy rowerem praktycznie uniemożliwia wyprzedzanie rowerzysty przez samochody. Obok jest szeroki chodnik z małym natężeniem ruchu pieszych, powinna dalej być tam ddr połączona z chodnikiem (jak jest między Lotniczą i Krańcową).

 4. Akurat jechałem tamtędy rowerem jak to się stało. Kobieta w Renault się zagapiła i wjechała w poprzednika i efekt domina bo samochody stały na pasie.

 5. Wincyj bus pasów i „ścieżek” rowerowych to będzie bezpieczniej.

 6. Coś ostatnio to skrzyżowanie robi się niebezpieczne . W sobotę było wymuszenie na zielonej strzałce do skrętu. Podobnie trzy auta do blacharza, a dziś znowu.

 7. Dalej cebularze podjeżdżajcie na jajeczko. Kto was uczy jeździć?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk