690 680 960

Zderzenie radiowozu z audi na ul. Krochmalnej (zdjęcia)

Jadący na sygnałach świetlnych i dźwiękowych radiowóz zderzył się z wyjeżdżającym se stacji paliw samochodem osobowym. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 13 na ul. Krochmalnej w Lublinie. Na wysokości stacji paliw samochód osobowy zderzył się z policyjnym radiowozem.

Jak nas poinformowano, radiowóz poruszał się na sygnałach świetlnych i dźwiękowych. Z uwagi na korek, jaki się w tym miejscu utworzył, jechał „pod prąd”. Z kolei kierująca audi wyjeżdżała ze stacji paliw. Wjechała przed policyjne auto.

W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane – Kuba)

34 komentarze

 1. A BMK-i stoja w garażach i woza dydnitazy, a na codzien pirawow ścigac 20letnim VW

  • To nie jest wóz do pościgów, ale do wożenia sprzętu i ekipy do analiz wypadków (ogniwo wypadkowe).

   • Wszystko jasne sygnały świetlne i dźwiękowe nie zwalniają z myślenia jadąc pod prąd to oni muszą zachować szczególną ostrożność, bo kto ty się spodziewał z was wszystkich znawców auta jadącego pod prąd

 2. Auto policji jechało na sygnałach dźwiękowych i świetlnych mogło jechać z podporządkowanej (mógł wymusić pierwszeństwo) i zawsze nie będzie jego wina . Większość z Was chyba już dawno zdawała egzaminu na prawo jazdy !

  • że co…? Twierdzisz, że jak radiowóz na sygnałach wjedzie na czerwonym, to nie jego wina?

   • A kogo ? Auto uprzywilejowane na sygnałach dźwiękowych i świetlnych ! Kolego chyba dawno zdawałeś na prawo jazdy – warto więc doczytać zasady ruchu drogowego bo możesz stanowić duże zagrożenie w ruchu.

 3. Tu winna policja. Jechała pod prąd i dla wyjezdzajacej była całkiem niewidoczna. Dobry adwokat i sprawa jasna.

  • Czy to, że policja jechała pod prąd zmienia fakt że jechała droga z pierwszeństwem? Więc sam się zastanów czyja jest wina. I zmartwie Cię, dobry adwokat nic tu nie pomoże, zasada pierwszeństwa przejazdu jest tutaj nadrzędna.

  • hahahah dobre

  • wyjeżdżając z podporządkowanej masz OBOWIĄZEK ustąpić pierwszeństwa wszystkim znajdującym się na drodze z pierwszeństwem, nawet tych jadących nieprawidłowo, np. bez włączonych świateł czy pod prąd. poczytaj przepisy, zapytaj policjanta z drogówki. to tyle w temacie.

 4. Dokładnie, włączając się do ruchu musi ustąpić i nie ważne są okoliczności.

 5. Szkoda, miejmy nadzieję, że kulczykobus wróci do służby!

 6. Jak widzę to większość z was nie ma pojęcia uważacie że jadąc na bombach to jest się bezkarnym po pierwsze trzeba tak samo jak inni zachować szczególną ostrożność a nie zapi….. lac ile się da bo znam szczegóły i panowie jechali zabezpieczyć pier….. ony marsz bo było zagrożenie życia tych od rowerów więc wszystko jasne

 7. Szanowna redakcjo lublin 112 byłem świadkiem zdarzenia i nie wyjechala tuż przed samochodem tylko trzeba było zobaczyć ślady hamowania szanownych policjantów i lepiej zweryfikować fakty a nie wypisywać bzdury na dowód tego co napisałem mam zdjęcie śladów hamowania no oko okolo70metrow ale myślę że w sądzie zdjęcie się może przydac

  • Szanowny świadek. Nie wypisujemy bzdur, lecz fakty. Materiał został oparty na podstawie wstępnych ustaleń prowadzących na miejscu czynności. Dlatego też wyraźnie zaznaczyliśmy, iż trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Nie my prowadzimy czynności lecz odpowiedni do tego funkcjonariusze. Dlatego też to zawieramy to, co w momencie powstawania materiału, zostało przez nich ustalone.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas