690 680 960

Zderzenie peugeota ze skodą w Lublinie. Obaj kierowcy zapewniali, że mieli zielone (zdjęcia)

Ponieważ obaj kierowcy byli pewni, że zjechali na skrzyżowanie na zielonym świetle, sygnalizacja pracowała prawidłowo, więc sprawę będzie rozstrzygał sąd. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Do zderzenia doszło w niedzielę około godziny 11:30 na ul. Głębokiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Wileńską i Pagi zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i peugeot. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący peugeotem mężczyzna jechał ul. Głęboką od strony ul. Nadbystrzyckiej i wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Wileńską. Z kolei kierowca skody poruszał się z naprzeciwka, czyli od strony al. Kraśnickiej i jechał na wprost. Na skrzyżowaniu pojazdy się zderzyły.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażerkę skody przetransportowano do szpitala. W trakcie prowadzonych przez policję czynności obaj kierowcy zapewniali, że mieli zielone światło. W związku z tym sprawa trafi do sądu, który będzie musiał rozstrzygnąć, który z kierowców zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej.

(fot. nadesłane)

14 komentarzy

  1. Ostatnio w na skrzyzowaniu Glebokiej i Filaretow tez byla kolizja. Obydwie Panie mialy zielone. Ta Pani jadaca Filaretow i skrecajaca w lewo w Gleboka fakt miala zielone. A Pani jadaca Gleboka w kierunku Narutowicza miala zielona strzalke w prawo w Filaretow a pojechala prosto.
    Sytuacje uratowala kamerka w samochodzie poszkodowanej. 2 x drzwi do wymiany (9 tys zl wymiana + auto zastepcze z OC sprawcy)

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin