Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Kolizja będzie miała swój finał w sądzie (zdjęcia)

W czwartek w Kazimierzówce doszło do zderzenia dwóch pojazdów, w tym ciężarówki. Kolizja będzie miała swój finał w sądzie.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Kazimierzówce w powiecie lubelskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o zderzeniu pojazd osobowego z ciężarowym.

Na miejscu, ani kierująca skodą, ani kierowca ciężarówki nie przyznawali się do spowodowania kolizji. W związku z tym kwestię winy za zdarzenie rozstrzygnie sąd.

W rejonie kolizji przez kilkadziesiąt minut zablokowany był jeden pas ruchu. Policjanci cały czas prowadzą w tej sprawie czynności.

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Kolizja będzie miała swój finał w sądzie (zdjęcia)

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Kolizja będzie miała swój finał w sądzie (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

44 komentarze

 1. Idiota z uśmiechem na piance piwa

  U nas baby niesa mądre. Są zawzięte i to je gubi. A tutaj ona teraz zapłaci koszta sądowe, dodatkowo zostanie ukarana za spowodowanie kolizji poprzez najechanie. No chyba że są naprawdę jakieś inne okoliczności.

 2. Nie wiem czy to przez naświetlenie foto ale….. pod wywrotką jest
  sucho. Tak jakby stała , a nie jechała.

 3. Pod ciężarówką jest sucho więc chyba stała pod osobowym jest mokro. Wnioski widać gołym okiem.

  • Brawo kolego za spostrzegawczość, ale to nie autobus i też mandat dostanie. Baba jak to baba pusty bag

  • Postój ciężarówki w miejscu niedozwolonym (przystanku autobusowym) bez włączonych obowiązkowych świateł awaryjnych i ustawionego za pojazdem trójkąta?

   • No i? Dostanie za to mandat, a winnym kolizji jest ten co wjechał/a. Było widzę, widze, widzę?….

  • Postój ciężarówki w miejscu niedozwolonym (przystanku autobusowym) bez włączonych obowiązkowych świateł i ustawionego za pojazdem trójkąta ostrzegawczego?

   • Mandat może być jedynie za parkowanie na żmijce. Jeżeli na drodze nie ma zakazu postoju, i parkuje się w dzień albo w miejscu oświetlonym to nie ma potrzeby używania świateł, ani tym bardziej trójkąta.

    • Ale w kwestii najechania na poprzedzający pojazd (jadący czy nieruchomy), w tej sytuacji to nie ma absolutnie wpływu na sprawstwo. Winnym najechania jest osoba kierująca osobówką.

 4. Nawet gdyby podczas mgły i oblodzonej jezdni, zamiast tej nawet nieoświetlonej wywrotki, leżał na drodze pijany kierowca tej wywrotki, to obowiązkiem kierującej było ominięcie przeszkody lub zatrzymanie się przed nią.

 5. Kierujący pojazdem ciężarowym jadąc na biegu wstecznym nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Tym samym stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w poprawnie poruszający się pojazd marki Skoda Octavia….

 6. Awaria, a kierowniczka ślepa gęś

  Widać, stał już tam jakiś czas, zapewne awaria, sucho pod autem, widać ślady na poboczu omijających dużych pojazdów

 7. Czy auta były zaszczepione?? To ważne bo będzie prościej orzec czyja wina. Nie było dystansu

 8. Ja pier….lę …wjechać pod ciężarówke i jeszcze udawać że „to nie moja wina „…to sie nazywa zaklinanie rzeczywistosci

 9. Nie no jasne że to nie ona …cieżarówka się zapewne na nią stoczyła ,ewentualnie cofała z szybkoscią światła i bidulka w osobówce nie zauważyła

 10. No, ale dlaczego on tutaj stał? Przecież ja jechałam! No dlaczego stał się pytam! Tak było?!