690 680 960

Zderzenie opla z mazdą na rondzie. Jeden z kierowców wymusił pierwszeństwo (foto)

Dwa auta zderzyły się na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Armii Krajowej w Lublinie. Nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 18 na rondzie bł. ks. Emiliana Kowcza w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II i Armii Krajowej zderzyły się dwa samochody osobowe: mazda i opel. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna jechał ul. Jana Pawła II od strony ul. Krochmalnej. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z mazda, której kierowca opuszczał rondo.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

4 komentarze

 1. Kierowcy Mazdy przypominam, że samochód (także ten, który powinien ustąpić pierwszeństwa przejazdu) nie zatrzyma się w miejscu.
  Ale co tam? Jadę bo mam pierwszeństwo.
  Nad łóżkiem szpitalnym, albo na nagrobku niech sobie to teraz napisze.

 2. Zamiast zwolnić kierowca Mazdy pomyślał a docisne gazu z odszkodowania sobie wezmę to mi zrobią klekota. Szkoda że o życiu i zdrowiu nie pomyślał jeśli nie swoim to innych uczestników drogi. Mogło się to skończyć znacznie gorzej. Tak się mu spieszylo do ukochanej spod biedronki że teraz laweta się będą wozić. Pozdrów za pomyslunek….

 3. Zamiast zwolnić kierowca Mazdy pomyślał a docisne gazu z odszkodowania sobie wezmę to mi zrobią klekota. Szkoda że o życiu i zdrowiu nie pomyślał jeśli nie swoim to innych uczestników drogi. Mogło się to skończyć znacznie gorzej. Tak się mu spieszylo do ukochanej spod biedronki że teraz laweta się będą wozić. Pozdro za pomyslunek….

 4. Albi, coś mi twoj komentarz podchodzi pod nieboraka z opla.
  Jak nie umiesz jeździć to zaiwaniaj pekaesem.
  To że król okolicznej wioski przyjechał do miasta to nie znaczy że będą mu ustępować na drodze jak na wsi w remizji do kibla

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas