Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie motocyklisty z samochodem osobowym. Na miejsce jadą służby ratunkowe (foto)

Po zderzeniu motocyklisty z samochodem osobowym występują utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 874 Bogucin – Kurów. Jak nam przekazano, na miejsce zmierzają strażacy, ratownicy medyczni i policjanci.

Do wypadku doszło w środę około godziny 18:15 na ul. Warszawskiej w Garbowie. Na drodze wojewódzkiej nr 874 Bogucin – Kurów zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą powiatową prowadzącą do Borkowa. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe, obecnie trwa oczekiwanie na ich przyjazd.

Ze wstępnych informacji wynika, że na szczęście motocyklista nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała. Występują utrudniania w ruchu.

Policjanci będą ustalać szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

(fot. nadesłane)

7 komentarzy

  1. Patrzył w lusterka a ten z przodu ?

  2. Ojej, kolejny biedny motocyklista?

  3. Ciekawe z jaką prędkością jechał ten motocyklista? W terenie zabudowanym grubo ponad 100 jeżdżą na swoich szlifierkach, a potem pretensje że ktoś ich nie widział. No bo jak zauważyć coś co porusza się niczym pocisk.
    ,,Patrz w lusterka d.ebile są wszedzie”

    • samo to że doznał drobnych obrażeń świadczy o tym że jechał z dozwoloną prędkością, a jakim trzeba być kierowcą żeby zajechać komuś drogę ??!! zawsze trafi się jakiś człowiek co od razu krytytuje motocyklistę , który ewidentnie jest ofiarą , przez takich wymuszających pierwszeństwo giną ludzie ,co sądzą że zdąży zjechać

  4. To nie jest DW824
    Zdjęcie jest zrobione w miejscowości Garbów I

Z kraju