690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów na trasie Lublin – Łęczna. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

We wtorek po południu na drodze krajowej nr 82 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 12:25 w Turce koło Lublina. Na drodze krajowej nr 82 Lublin – Łęczna, na granicy z Łuszczowem, zderzyły się dwa samochody osobowe volvo i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący volvo mężczyzna wyjeżdżał z lokalnej drogi. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, który poruszał się w stronę Łęcznej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Wytrącony z toru jazdy volkswagen wypadł z drogi i zatrzymał się w zaroślach.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczalne są wahadłowo.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Darek)

Jeden komentarz

  1. Wymuszenie, wymuszeniem, ale Ile wieśwagen miał na zegarze, że aż tak daleko „zaprakował”? 😳

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas