Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie dwóch pojazdów i dachowanie. Trzy osoby trafiły do szpitala

W środę rano w miejscowości Siedliska doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych i dachowania jednego z nich. Do szpitala z obrażeniami ciała zostały przewiezione trzy osoby.

Do zdarzenia doszło dzisiaj tuż przed godziną 8.00 w Siedliskach w gminie Kamionka w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów i dachowaniu jednego z nich. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 40-letnia kierująca volkswagenem golfem nie zachowała ostrożności i najechała na tył poprzedzającego ją samochodu marki Kia, który wykonywał manewr skrętu w prawo. W wyniku tego kia dachowała. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez mundurowych. Ruch odbywał się wahadłowo – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. Policjanci przypominają, aby zachować ostrożność i uwagę na drodze. Nawet chwila roztargnienia może doprowadzić do tragedii.

4 komentarze

  1. Ta kia to chyba nie samochód osobowy, to ciężarówka. „Możliwość dachowania auta typu SUV jest dwa razy większe niż normalnego auta osobowego”

  2. może sprawdzała w telefonie najbliższe wydarzenia klubowe na weekend 😅
    Teraz jest „okazja” się wyrwać na tańce 🥴

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport