Zderzenie dwóch BMW i seata na skrzyżowaniu. Jedna osoba w szpitalu

Zignorowanie znaków drogowych, a w konsekwencji wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, było przyczyną nocnego wypadku w Lublinie. Skrzyżowanie jest częściowo zablokowane.

Do wypadku doszło w poniedziałek o godzinie 23:18 na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka oraz ul. Wolskiej, Fabrycznej i Łęczyńskiej w Lublinie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe: dwa BMW i seat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz nadzór ruchu MPK.

Jak wstępnie ustalono, kierujący bmw mężczyzna jechał ul. Wolską od strony ul. Kunickiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie zignorował znaki drogowe i wymusił pierwszeństwo przejazdu na bmw jadącym od strony Majdanka. W wyniku zderzenia pojazdów, auto sprawcy uderzyło jeszcze w oczekującego na wyjazd z ul. Łęczyńskiej seata.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, która kierowała staranowanym bmw. Przetransportowano ją do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane- Paweł, Mariusz, Przemysław – DZIĘKUJEMY!)
2018-01-30 00:30:37

Zobacz również

35 komentarzy

  1. @Mikano kup nowy zegarek bo ten co masz to źle chodzi, zdarzenie było dokładnie o 23:12.
    Sygnalizacje włączone są do godziny 23:00, oprócz tych co działają całodobowo.

  2. tylko tego seacika szkoda…

  3. BMW będziesz miał wypadek

  4. Ta „jedynka” to samochód zastępczy w serwisie blacharskim przy salonie BMW w Kielcach, ale robią wszystkie marki i to głównie bezgotówkowo z OC sprawcy kolizji – kolejki są tam jak na pociąg w Kazachstanie, bo jakiego szrota by tam nie wstawić, to dają auto zastępcze w postaci BMW serii 1. Zapewne jakiś klient lakierni – właściciel jakiegoś Yarisa 1.0 – dostał najsłabsze BMW z możliwych i „moc go poniosła” 🙂

    • Nie wiesz to sie nie wypowiadaj.Samochod jest sluzbowy, a gdybys wiedzial jakim jezdzi prywatnie to by Ci szczena opadla. Poza tym kierujacy BMW o ktorym piszesz jest poszkodowanym wiec to nie jego „moc poniosla”. Zajmijcie sie swoim zyciem jesli jakies macie.

  5. A ze tak się zapytam w związku z czym interweniował nadzór ruchu MPK?

  6. Kolejny frędzel w bmw

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew