Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie trzech aut na ul. Związkowej. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa

Zakończyły się już utrudnienia w ruchu na lubelskich Bursakach. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16:40 na ul. Związkowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Bursaki zderzyły się trzy samochody osobowe: opel, honda i mitsubishi. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem mężczyzna jechał od strony ul. Do Dysa w kierunku Olimpu. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo na kierującej hondą kobiecie, która poruszała się w stronę al. Spółdzielczości Pracy.

Pojazdy uderzyły jeszcze w stojące na skrzyżowaniu mitsubishi. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2017-05-19 19:22:48

4 komentarze

  1. Postawili światła przy dawnym realu na rondzie, gdzie ruch był płynny, zamiast na tym skrzyżowaniu, gdzie tłuką się niemiłosiernie i lekko raz w miesiącu stłuka. A wystarczy sygnalizacja zsynchronizowana ze skrzyżowaniem Spółdzielczości pracy i Związkowej… Ale po co? Lepiej wpieprz*ć sygnalizację na rondzie pod dawny real! Tylko dlaczego?

  2. Synchronizacja? Żuk wydał dwadzieściakilka milionów a jak to działa to każdy kierowca wie jeżdżąc tysiąclecia lub kraśnicką. Synchronizacja jest poza zasięgiem intelektualnym osób to obsługujących lub co bardziej prawdopodobne działa sponsoring koncernów paliwowych. A brak świateł na tym skrzyżowaniu sponsorują zakłady blacharskie.

  3. OC w góre o 500%,aż w majty popuszczą……

  4. To wspaniale skrzyzowanie bez swiateł, które zawsze omijam z daleka