690 680 960

Zderzenie ciężarówek na obwodnicy Lublina. Na miejscu pracują służby ratunkowe (zdjęcia)

Dwa samochody ciężarowe zderzyły się na obwodnicy Lublina. Obecnie trwają tam działania służb ratunkowych. Występują utrudnienia w ruchu

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 11:20 na obwodnicy Lublina w ciągu drogi ekspresowej S12/17/19. Przy węźle Lublin Czechów, a więc skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 809 Lublin – Przytoczno zderzyły się dwa samochody ciężarowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdarzenie miało miejsce na jezdni w kierunku Warszawy/Rzeszowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż na pasie awaryjnym od kilku godzin stał samochód ciężarowy, który miał ulec awarii. W pewnym momencie w pojazd uderzył ciągnik siodłowy z naczepą. Następnie auto uderzyło w bariery i wpadło do rowu.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni.

(fot. nadesłane – Paweł, Kamil, Przemysław)

22 komentarze

  1. Brawa dla piz.. a nie szofera

  2. Stał kilka godzin na pasie awaryjnym, w takim przypadku natychmiast powinny reagować odpowiednie służby i odholować takiego delikwenta na najbliższy parking czy stację, zarówno tireksa jak i osobówkę, bezpieczeństwo przede wszystkim.

  3. Na pewno zarządca drogi ma gdzieś obok monitoring i będą w stanie ustalić fakty. Prawdopodobnie auto dostawcze wystawało pół metra na pas skrajny z marginesu. Jadąca ciężarówka chciała ominąć popsute auto lecz osobówka jadąca srodkowym pasem skorzystała z prawa tiry na tory i nie wpuściła tira na lewy. Gość za późno się zorientował z tira nie zdążył wyhamować. Grunt że nie poszedł w osobówkę z lewego. Pamiętajcie szacunek na drodze.

  4. Wiadomo czy komuś stało się coś poważnego w tym wypadku ?

Kursy walut

  • USD 4.476zł -0.17%
  • GBP 5.4484zł 0.19%
  • EUR 4.6976zł 0.02%
  • CHF 4.7496zł -0.24%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu
Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy