Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie auta osobowego z ciężarówką. Duże korki na drodze krajowej

Po ponad 2,5 km mają korki, jakie ustawiły się na drodze krajowej nr 2 po zderzeniu pojazdów. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Wstępnie jednak nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16 w miejscowości Hola w powiecie bialskim. Na drodze krajowej nr 2, na odcinku między Białą Podlaską a Terespolem zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą powiatową prowadzącą do Kaliłowa. Uczestniczyły w nim: samochód osobowy i ciężarówka. Wstępnie nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Początkowo ruch był całkowicie wstrzymany, obecnie udrożniono jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Z obu stron utworzyły się długie korki.

Jeden komentarz

  1. Wieśniaczaka w gumofilcach (ale na szpileczkach)

    Duże korki na drodze krajowej. Wcale sie nie dziwię, popatrzcie na zdjęcia, jak parkują wozy bojowe bohaterskiej straż pożarnej.
    Nie dość, że jesy ich spory nadmiar to zamiast grzecznie na poboczu to ukosem na dwa pasy ruchu.

Dodaj komentarz

Z kraju