Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenia mercedesa z volkswagenem. Uczestnik kolizji apeluje do świadków (zdjęcia)

Jeden z uczestników kolizji, jaka miała miejsce w Lublinie, apeluje do świadków. Jak wyjaśnia, do zdarzenia miał się przyczynić kierowca ciężarówki.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek 25 października na al. Witosa w Lublinie. Około godziny 15:50 zderzyły się tam dwa samochody osobowe: mercedes i volkswagen. Pojazdy poruszały się w kierunku centrum.

Jeden z uczestników apeluje do świadków zdarzenia o kontakt. Jak twierdzi, do kolizji przyczynił się kierowca samochodu ciężarowego. Szczególnie przydatne mogą być nagrania z kamer, jakie niektórzy mają zamontowane w pojazdach.

Kontaktować się można przez naszą redakcję.

Zderzenia mercedesa z volkswagenem. Uczestnik kolizji apeluje do świadków (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

8 komentarzy

 1. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem…

 2. No ok, ale jak ten domniemany kierowca ciężarówki miałby się przyczynić? Może jakieś szczegóły? Bo obiektywnie rzecz biorąc nieraz próbuje się obwinić innych a samemu np. nie trzyma się odstępu lub nie używa kierunkowskazów podczas wykonywania manewrów…!

  • Na pewno kierowca ciężarówki wiózł głodnym dzieciom świeże owoce, wędliny, bułeczki itp… Wtedy priorytetem jest szybkość, nie można mówić o żadnej winie, tylko jeszcze dziękować!

 3. JAK MU SZKODA 200 PLN NA KAMERKĘ TO NIECH SOBIE APELUJE

  • Wyłącz CAPS LOCKA !!!!!!!!!!!!!!!!!

   • O tym samym pomyślałem. Obecnie w społeczeństwie jest trend nie przyznawania się do winy. Czy się przyzna od razu, czy będzie szedł w zaparte i zostanie mu udowodnione, dostanie taki sam mandat.
    A kamera raz kupiona jeść nie woła.

 4. Ja jezdze z kamera i dzieki temu nie musze zebrac u innych o pomoc. Szuka winnego… masz OC ? Masz AC ?

Z kraju