Zdemolowany sklep i przystanek po zderzeniu dwóch pojazdów. Jeden z kierowców nietrzeźwy (zdjęcia)

W niedzielę nad ranem w Kamionce doszło do groźnego wypadku drogowego. Kierujący jednym z pojazdów był nietrzeźwy, mężczyzna został zatrzymany przez policjantów.

Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego groźnego wypadku w Kamionce w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe około godziny 4:30 otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa i Kamionki, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Ze wstępnych informacji wynika, że 26-latek kierując chevroletem, jadąc od Kocka w kierunku Kamionki, w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania seata, najechał na ten samochód, tracąc panowanie nad swoim pojazdem.

Po chwili kierujący seatem 19-latek stracił również panowanie nad swoim samochodem. Jeden pojazd uderzył w znak drogowy i barierkę, a drugi w wiatę przystanku i budynek sklepu. Trzy osoby trafiły do szpitala, na szczęście nie doznały one poważnych obrażeń i opuściły placówkę medyczną. Łącznie w zdarzeniu udział brało siedem osób.

Jak się okazało, kierujący chevroletem miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna ostał zatrzymany przez policjantów. Jego pojazd został zholowany na policyjny parking. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi 26-latkowi teraz nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

(fot. KP PSP Lubartów)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Cironavirus COV-19 zmutował do Coronaświrusa COV-Kamionka i zaatakował tamtejszych tubylców

 2. Własnie miejscowy czereśniak poszedł z torbami buhahaha

 3. Zaskakująco duży obraz tych zniszczeń jak na 40km/h czy 50km/h obowiązujące w tamtym miejscu. Nie mamy przecież podstaw by przypuszczać, że któryś z kierujących przekroczył dopuszczalną prędkość. Ale jeżeli w mieście dochodzi do takich zdarzeń – znaczy się, że obowiązująca w tym miejscu prędkość dopuszczalna jest zbyt duża i należy ją obniżyć.
  To, że na ulicach mamy (niekiedy przesadne) ograniczenia prędkości, progi zwalniające, a przez cały tydzień na skrzyżowaniach działającą sygnalizację świetlną – jest zasługą takich właśnie mistrzów kierownicy, którym zawsze i wszędzie się spieszy.

 4. grozi mu do 2 lat więzienia. jeśli wcześniej nie był karany, skończy się na pierwszym z wielu zakazie prowadzenia pojazdów – bo niczego go to na pewno nie nauczy…

 5. I najgorsze w tym prawie jest to.że od pijaka nie będzie żadnej egzekucji komorniczej na pokrycie strat.Bo z czego .Winy będą szukać u trzeźwego.Taka prawda.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja