690 680 960

Zboczeniec z LSM skazany. Atakował kobiety i dotykał w miejsca intymne

Przyznał się do kilkudziesięciu czynów, został skazany tylko za trzy. Większość pokrzywdzonych kobiet nie zgłosiła bowiem tego faktu na policję. Mężczyzna odpowiadał w warunkach recydywy.

Na sześć lat pozbawienia wolności został skazany Dawid D., który odpowiadał za molestowanie kobiet w rejonie ulic Zana i Wileńskiej w Lublinie. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, odmówił jednak składania w tej sprawie wyjaśnień. Prokuratura oskarżyła go o doprowadzenie kobiet do tak zwanych innych czynności seksualnych. Jak wyjawił, dokonał kilkudziesięciu tego typu czynów. Jednak tylko trzy pokrzywdzone zdecydowały się zgłosić na policję i złożyć zeznania.

Sędzia nie miał wątpliwości co do winy oskarżonego i skazał go na sześć lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Co więcej, 26-latek ma zapłacić swoim ofiarom po 5 tys. zł. Mężczyzna odpowiadał w warunkach recydywy, gdyż kilka miesięcy wcześniej opuścił więzienne mury, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za identyczne przestępstwa.

Przypomnijmy, Dawid D. został zatrzymany na początku kwietnia b.r. Wcześniej policjanci otrzymywali informacje, że w rejonie centrum handlowego E.Leclerc przy ul. Zana, jak też najbliższych okolicach grasuje mężczyzna, który molestuje kobiety. Część z poszkodowanych zaczęła opisywać to co je spotkało na forach internetowych, chciały przestrzec inne mieszkanki miasta, aby uważały.

Najczęściej mężczyzna obserwował swoje ofiary, potem wykorzystywał sytuację, gdy w pobliżu nikogo nie było, zaciągał je w ustronne miejsce, po czym łapał za krocze. Atakował zarówno na ulicy, jak też w okolicznych blokach. Sprawca wykazywał się też brutalnością. Na szczęście praktycznie za każdym razem poszkodowane wykazywały się odwagą, przeciwstawiały się napastnikowi siłą lub też wszczynały alarm. Wtedy zboczeniec uciekał.

Pomimo wielu relacji na temat wyczynów mężczyzny, na policję zgłosiły się jednak tylko trzy pokrzywdzone. Niektórym z kobiet udało się zrobić zdjęcie podejrzanemu. Niebawem mężczyzna został zatrzymany, wpadł tuż po dokonaniu kolejnego ataku. Jak się okazało, był to znany z podobnych czynów 26-latek. Co więcej, pół roku wcześniej wyszedł na wolność, po odsiedzeniu wyroku 17 miesięcy więzienia, właśnie za molestowanie seksualne.

(fot. zdjęcie ilustracyjne – pixabay)
2017-11-27 18:39:44

9 komentarzy

 1. Moglby sobie kupic beeme, chocby i kilkunastoletnia, to laski same by sie do niego rwaly. Wiem, co mowie, bo mam super fure i super gadke i zadna mi sie nie oprze, hehehehehe, ale co wy mozecie o tym wiedziec, dziady z wieswagenow czy innych plebsowozow.

 2. Tym co się nie zgłosiły widocznie się podobało.

 3. wiem ze to juz stara sprawa, ale niektore szczegoly sa tu bardzo potrzebne w starej sprawie.
  Bardzo prosze o pomoc czytelnikow , ktorzy moja info, gdzie ,na jakim forum mozna poczytac te pierwotne ostrzezenia kobiet ich opisy sytuacji i to zdjecie.
  Czy ma ktos pojecie o dokladniejszych poczynaniach z jakos polowy 2015roku tego dawidka,za co dostal pierwszy wyrok, tzn, z art.wiadomo ze za ten sam paragraf, ale jak wtedy dzialal, gdzie wtedy grasowal,ile bylo ofiar , ile deklarowal wtedy/a ile sie zglosilo.
  i w jakim zakresie czasowym grasowal przed 1szym wyrokiem. ewentualnie w jaki sposob wpadl za pierwszym razem.
  Sa to wazne informacje w pewnej innej sprawie, na zapytania o nie nikt mi nie odpisuje wogole.
  Dziekuje.

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas