Zbliżają się targi Kariera IT. Będą spotkania branży informatycznej jak też oferty pracy

Wykłady, konferencje, oferty pracy – to wszystko będzie można znaleźć na zbliżających się targach Kariera IT. Jest to coroczne wydarzenie przeznaczone dla branży informatycznej.

W sobotę 17 września w Hotelu Mercure w Lublinie odbędzie się druga już edycja wydarzenia Kariera IT. Jest to spotkanie dla szeroko rozumianej branży informatycznej. Skierowane jest ono do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. – Łączymy targi pracy z konferencją, zatem jesteśmy pewni, że wszyscy działający w tej branży znajdą dla siebie coś ciekawego – wyjaśniają organizatorzy.

Na uczestników czekają liczne atrakcje: prelekcje merytoryczne, prezentacje najlepszych ofert pracy, pokazy nowinek technologicznych i konkursy z nagrodami. Wydarzenie umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźniej atmosferze i wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji do kilku firm jednego dnia. Ponadto, dzięki mocnej części merytorycznej, pomaga w podwyższeniu własnych kompetencji oraz poznaniu nieszablonowych rozwiązań.

Wśród tematów prelekcji znajdziemy m.in.: API REST z użyciem Laravel Framework (Damian Marzec), Rozpocznij swoją karierę w branży gier (Patryk Gałach), Testowanie oprogramowania w zwinnych zespołach (Bartosz Cebryk), Plan kariery (Mateusz Sikorowicz z infoPraca.pl), CQRS – Wzorzec architektoniczny w praktyce z wykorzystaniem ASP.NET Core (Jarosław Wąsik), Lean Change Management – uzupełnienie cyklu tworzenia oprogramowania (Wiesław Grabowski), Jak mówić by inni mnie słuchali? (Iwona X Kunach) czy też VR is for porn (Paweł Niewęgłowski).

Swoje oferty pracy zaprezentują m.in.: DataArt, Symphony Solutions, Cyclad, Sygnity, Accenture. Będzie również okazja zobaczenia jak działają drukarki 3D, skorzystać ze specjalnie przygotowanego kącika gier oraz skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny! Żeby wziąć w nim udział, należy jedynie zarejestrować się na stronie.

Portal lublin112 objął patronat medialny nad wydarzeniem.

(fot. nadesłane)
2016-09-11 11:33:29

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy